Wólka Leszczańska: Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciagnik

W środę w Wólce Leszczańskiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginął mężczyzna przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Wólce Leszczańskiej. 51-latek mieszkaniec gm. Chełm podczas prac polowych został przygnieciony ciągnikiem rolniczym.

-Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili wstępnie, że 51-letni mężczyzna jechał drogą polną ciągnikiem rolniczym z dwoma przyczepami przewożąc belki słomy. W pewnej chwili podczas zjazdu ze wzniesienia doszło do wywrócenia się tego pojazdu, który następnie przygniótł kierującego nim mężczyznę – opisuje zdarzenie mł. asp. Ewa Czyż z chełmskiej policji.

Pomimo prowadzonej na miejscu przez załogę karetki pogotowia reanimacji, 51-latek zmarł w wyniku doznanych obrażeń. Teraz chełmscy policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

2014-08-07 10:29:11
(fot. Policja Chełm)

10 komentarzy

 1. Brak słów na ludzką durnotę.

  • Prezes to taka typowa ofiara życiowa która w życiu nic nie osiągnęła – a siedzi tylko przed tym swoim kompem na raty i komentuje nieszczęścia innych

 2. Prezez, siedzisz przed tym swoim komputerem i za każdym razem pierdolisz głupoty! Rolnicy zbierają swoje plony, bo muszą z czegoś żyć, a, że są niedoceniani przez państwo pomimo tego, że bardzo ciężko pracują to już inna sprawa. Skoro jesteś taki mądry to zrób asfaltowe drogi w pole i porozmawiamy! Jesteś pierdolonym ubekiem, który tylko komentuje, jak dziecko z podstawówki. Gdyby wszyscy tylko siedzieli przez kompem tak jak Ty, ludzie nie mieli by co jeść, tym bardziej rolnicy, którzy pracują jak tylko mogą aby zapewnić poczciwy byt sobie i rodzinie. Zastanów się nad swoim postępowaniem.

 3. w czym prezesie widzisz tu durnotę? masz jakieś pasy bezpieczeństwa w traktorach?

 4. patrząc na wszystkie wpisy prezesa to można stwierdzić ze umie on aby krytykować wszystkich a sam jest idealny.
  a do tego pewnie nie zna życia na wsi to pisze co mu ślina na język przyniesie!!!!!!!!!!!

 5. Patrząc na komentarze dotyczące PREZESA widzę że wszyscy mocno zapracowani i nie mają czasu na „kompa” a jednak mają czas na śledzenie co się dzieje w sieci jeden analfabeta pisze NIE PREZEZ następny MARIAN piszę ABY KRYTYKOWAĆ a wszyscy macie dotacje co rok ,która wam się należy i taką biede macie JESTEŚCIE PO PROSTU NIEODPOWIEDZIALNI.

  • „do miastowy” kut…e nie znasz pracy na wsi to się nie wypowiadaj. jeden dzień pracy w polu i przez kilka dni nie mógłbyś się z łóżka podnieść. i nie pier..l tu o dopłatach. pieniądze pola nie uprawią tylko rolnik musi o wszystko zadbać.

  • Zawsze stronię od komntowania ale widząc te wszystkie wypowiedzi nie mogłem się powstrzymać. Widać, że Pan z miasta i nie wie ile kosztują np. nawozy, paliwo czy same części do maszyn, które dosyć szybko się zużywają, a pieniędzy z dodacji niestety na to nie wystarcza wiem to z własnego doświadczenia pomimo tego, że nie jest to moje źródło utrzymania to ciężko jest nieraz wyjść na przysłowiowe „zero”. Zjazd traktorem z 2 załadowanymi przyczepami ze wzniesienia to nie lada wyzwanie i o wypadek łatwo, ze wzgledu na to ze ciężar mocno popycha do przodu i wystarczy chwila nieuwagi aby zestaw próbował wyprzedzić ciągnik, a następnie go przewrócić.

 6. kiedys bylo duzo wywrotek traktorow zwlaszcza w terenach gorskich dlatego w szescdziesiatkach zaczeto stosowac orurowanie

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia