Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wólka Dobryńska: Po zderzeniu osobówki z autem ciężarowym oba pojazdy stanęły w płomieniach

Dzisiaj przed południem na krajowej dwójce zderzyły się dwa auta. Momentalnie stanęły w płomieniach.

Do wypadku doszło we wtorek o godzinie 11:10 w miejscowości Wólka Dobryńska w powiecie bialskim. Na skrzyżowaniu z lokalną drogą do Kowalewa zderzyły się samochód osobowy z ciężarowym. Jak nas poinformowano na miejscu zdarzenia, do wypadku doszło gdy kierujący samochodem ciężarowym jadąc od strony granicy, na skrzyżowaniu skręcał w lewo. W tym czasie jadący za nim samochód osobowy zaczął go wyprzedzać.

Rozpędzone auto wbiło się w bok ciężarówki a następnie momentalnie stanęło w płomieniach. Wystarczyła chwila, by płomienie przeniosły się także na samochód ciężarowy. Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku dokładnie o godzinie 11:11, po kilku minutach na miejscu pojawił się pierwszy zastęp straży pożarnej.

Pomimo szybkiej akcji, nie udało się uratować pojazdów. Oba spłonęły doszczętnie, ocalała jedynie tylna część naczepy. Kierujący samochodem osobowym został przewieziony do szpitala.

W akcji ratunkowej uczestniczyło pięć zastępów straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego oraz policja i straż graniczna. Przez kilka godzin przejazd droga krajową nr 2 był całkowicie zablokowany. Ruch kierowany był na objazdy.

Wólka Dobryńska: Po zderzeniu osobówki z autem ciężarowym oba pojazdy stanęły w płomieniach

(fot. lublin112)
2014-06-03 17:26:06

3 komentarze

  1. mgr. Ćwierć - Cipkiewicz

    Trzeba przyznać, że to jeden z radykalniejszych sposobów zakończenia podróży i pozbywania się samochodów.

  2. Tak to bywa jak się wyprzedza w niedozwolonym miejscu. Po coś te znaki na drogach są namalowane by się stosować do nich. Ale przecież „kerowcy” od siedmiu boleści mądrzejsi są i wiedzą co robią :] wcale mi takich nie żal

    • Tym „kierowcom” się tylko tak wydaje że wiedzą co robią . Inna sprawa , podobno Volvo to takie bezpieczne auta.
      Pozdr.