Wola Różaniecka: Audi uderzyło w drzewo. Kierowca trafił do szpitala

W czwartek rano na drodze lokalnej w miejscowości Wola Różaniecka w powiecie biłgorajskim auto uderzyło w drzewo. Kierowca pojazdu trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano na drodze lokalnej w miejscowości Wola Różaniecka w gminie Tarnogród, prowadzącej do drogi wojewódzkiej nr 835. Kierujący audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, auto obróciło się, zjechało na pobocze i bokiem uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z OSP Tarnogród oraz PSP Biłgoraj, pogotowie ratunkowe i policja. Kierujący pojazdem z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jak ustaliliśmy mężczyzna poruszał się autem posiadającym kierownicę z prawej strony, co uchroniło go podczas zderzenia od poważniejszych obrażeń.

W rejonie wypadku nie wa większych utrudnień w ruchu. Na miejscu pracują policjanci ustalając dokładne okoliczności zdarzenia. Wstępnie wiadomo, że kierujący nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

Informację o zdarzeniu i zdjęcia otrzymaliśmy od Czytelnika – Dziękujemy!

2015-11-12 09:35:21
(fot. Nadesłane)

Zobacz również

26 komentarzy

 1. to jest polak tylko miał auto sprowadzone

 2. albo nie wiem zresztą wiem że nie anglik ;p

 3. Ja tu czytam że tu sami mistrzowie swoich sterów.Do czasu.Niedługo przeczytamy o kolejnym,może jeden z was zaliczy pobocze,rów itp.Każdy mądry który nie doświadczy wypadku.Takie brednie pisać.

 4. Ciekawe dlaczego policja nie zabrala uprawnien kierujacemu tak jak to zrobili z tym 21latkiem w BMW…

  • @klops
   Pewnie dlatego, że ten 21-latek z BMW był potencjalnie „niedochodowy” – tam najwyraźniej prędkość była w granicach dozwolonych, bo skasował tylko bagażnik (w E36 nieusztywniony niczym poza kołem zapasowym – aż po most są dwa arkusze blachy właściwie tylko). Na takim nie da się dorobić fotoradarami, to po co mu to prawo jazdy, skoro budżetu nie wspomoże?
   Ten z Audika to grubsza sprawa – widać, że lubi „przycisnąć” i prędkości się nie boi. Jest więc potencjalnie „dochodowy” dla naszego systemu bezpieczeństwa ruchu drogowego, opierającego się w znacznej mierze na mierzeniu z krzaków „zabudowanego polem i łąką”. A kto zarzynałby na rosół kurę niosącą złote jajka?

 5. Chłopak podobno szybko jeździł i też dzisiejsze warunki pogodowe do tego doszl. Zauważcie że to drzewo było zaznaczone do sciecia

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7507zł -0.01%
  • GBP 5.1516zł 0.55%
  • EUR 4.5468zł -0.06%
  • CHF 4.2215zł 0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL