690 680 960

Wojna na banery trwa. Tym razem sprzeciw dla tęczowego bilbordu pokazano w Puławach (foto)

Jest kolejna reakcja na tęczowe banery ruchu ideologów LGBT. W Puławach został on obrzucony czarną farbą, zaś na znajdującym się obok ogrodzeniu powieszono napis „W d**ę to nie miłość”.

Pod koniec kwietnia informowaliśmy o pierwszej reakcji na bilbordy z tęczowymi barwami, które w naszym regionie zaczęły być umieszczane za sprawą ruchu ideologów LGBT. W centrum Świdnika przy ul. Racławickiej, w pobliżu bilbordu z napisem „Miłość to miłość”, ustawione zostały trzy banery prezentujące dwóch roznegliżowanych mężczyzn złączonych tęczową flagą. Zdjęcie pochodzi z paryskiej parady miłości. Fotografii towarzyszył napis: „Czy to jest miłość???”.

Akcja ta wywołała poklask wielu mieszkańców Świdnika. W podobnym tonie wypowiadał się również Radosław Brzózka z Zarządu Powiatu w Świdniku, który dziękował świdniczanom, że nie pozostali obojętni wobec prowokacji ideologów LGBT. Jak dodał, w końcu pokazano, co kryje się za tą tęczą i nadużywaniem słowa „miłość”.

W piątek nieznane osoby stanowczo zareagowały na tęczowy bilbord w Puławach. Został on obrzucony czarną farbą, zaś na znajdującym się obok ogrodzeniu powieszono napis „W d**ę to nie miłość”. Bardzo szybko zdjęcia obu banerów zaczęły krążyć w sieci. Mieszkańcy Puław w komentarzach wyrażając swoje zdanie na ten temat jednoznacznie opowiadają się za klasycznym modelem rodziny i pochwalają tego typu działania.

(fot. nadesłane – Cezary)

55 komentarzy

 1. Haha LGBT Lamy Gibony Borsuki Tukany tak się to czyta czy o co innego chodzi? Baner z miłością to co ma przekazywać?

 2. Polska jest zbyt tolerancyjna. Stąd te odważne biedroniowe akcje. Jeżeli ktoś uważa, że te tęczowe plakaty są po to tylko aby było nam przyjemniej patrzeć na ulicę to znaczy, że nie wie jak bardzo jest naiwny. Ta nowa partia Biedronia to bardzo podejrzany twór. Za jej prezentację nie wiadomo kto zapłacił, a budowa struktur to olbrzymie koszty. Kasa wyłożona, aby PIS nie rządził samodzielnie. ABW powinno sprawdzić legalność pochodzenia finansowania, bo może się okazać, że pieniążki przychodzą okrężną drogą do Polski. Na przykładzie Słupska – wymyślił spójny program wyborczy, został wybrany i wcale go nie realizował. Teraz jest podobnie. Chwytliwe hasełka i ciemny lud to kupuje. Wcale się nie dziwię, oszustom nabierających ludzi na wnuczka, policjanta lub kogoś innego. Naiwność i łatwowierność niektórych jest przerażająca. Ta kampania to nic innego aby małymi i niezauważalnymi kroczkami wcisnąć nam największy problem unijny – islamistów.

  • „Bliżej celu” – mam nadzieję, że tym celem jest ściana i twoja główka zbliża się do niej z dużą prędkością. 😀 Bo jak za wolno podejdziesz do sprawy, to wszystkie te głupoty trudno będzie ci wybić z głowy. 😀

   Albo dobra, słuchaj, jak już zdemaskowałeś islamistów udających ponętne lesbijki, to ci powiem, że pod tymi turbanami są tak naprawdę aszkenazyjscy właściciele mediów napędzani soroskimi pieniędzmi w służbie aryjskich panów rezydujących w bazie po ciemnej stronie księżyca i trzymają nasz wszystkich w ciemnogrodzie abyśmy nie polecieli na Marsa bo wtedy dopiero cała ich konspiracja się rypnie, jak odkryjemy, że po drugiej stronie marsa leży martwy bóg i od 500 lat nas oszukują że ciągle żyje. 😀

Kursy walut

 • USD 4.4834zł 0.1%
 • GBP 5.438zł -0.28%
 • EUR 4.6968zł -0.06%
 • CHF 4.7608zł 0.29%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ