690 680 960

Włamał się do hurtowni, ukradł „paleciaka”. W ten sposób chciał odebrać dług

Janowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się na teren nieczynnej hurtowni. 44-latek ukradł mienie o wartości 900 złotych. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem i odpowie za swój czyn.

W minioną sobotę w nocy janowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że ktoś wynosi jakieś rzeczy z nieczynnej już hurtowni. Na miejscu mundurowi zauważyli mężczyznę, który był przy tej posesji.

Jak ustalili mundurowi, mężczyzna zdemontował przęsło ogrodzenia i wszedł na teren posesji. Stamtąd skradł wózek transportowy typu „paleciak” i wracał po drugi.

Nie zdążył jednak zabrać więcej łupów, bo został zatrzymany. Włamywaczem okazał się 44-letni mieszkaniec gminy Dzwola. Jak twierdził, odbiera dług, który mieli wobec niego właściciele hurtowni.

Straty oszacowano na kwotę blisko 900 złotych. 44-latkowi za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com\ilustracyjne)

4 komentarze

  1. I to jest właśnie polska jak pracodawca Ci nie zapłaci ta do sadu.Tam nawet jak wygrasz i będzie cię stać na prawnika to jesteś kolejne parę tysi w plecy bo się okaże że ten pracodawca to na siebie już nic niema jak np miał dużą długi w różnych miejscach to przypisuje na siostrę np wszystko i jest bezdomny z ferrari doznałem tego wiem co mówię. Nigdy nie pójdzie siedzieć za przywlaszczenie cywilnych pieniędzy. Tylko komornik który nic wskura. Sytuacja się zmienia jak ktoś nie płaci spłaca alimentów zwłaszcza tych wypłacanych z mopru tutaj już po 6 miesiącach traci prawko a w dalszym etapie może pójść do kicia ale to są publicznie pieniądze i po prostu tak nie można a jak cywil cywilowi jest coś winny to ch..j

  2. szok 10lat wiezienia

  3. Członek gangu Olsena

  4. Jak pracodawca nie płaci, czytaj OKRADA, to wporzadku, znikąd pomocy. Jak chcesz odebrać swoje to ty do sądu. Brawo!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce