Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Włączyła kierunkowskaz w prawo, po chwili zmieniła zdanie. Doszło do wypadku (zdjęcia)

Wczoraj na jednej z dróg powiatu tomaszowskiego doszło do zderzenia pojazdu dostawczego z osobowym. Do szpitala trafiła kobieta kierująca osobową toyotą.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 14 na drodze wojewódzkiej nr 853, na wysokości miejscowości Ulów w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu dostawczego z autem osobowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochody jechały w kierunku Biłgoraja. Przed pojazdem marki Renault Master jechała osobowa toyota, której kierująca w pewnym momencie zasygnalizowała zamiar skrętu w prawo. Kobieta zjechała do prawej krawędzi jezdni i nagle zmieniając zdanie, co do kierunku jazdy, włączyła lewy kierunkowskaz i podjęła manewr skrętu w lewo.

Jadący za toyotą 35-latek kierujący renaultem, przekonany był, że jadąca przed nim osobówka skręca w prawo, podjął manewr wyprzedzania, podczas którego doszło do bocznego zderzenia z toyotą, skręcającą w lewo.

Do szpitala trafiła 46-letnia mieszkanka gminy Tomaszów Lubelski. 35-letni mieszkaniec Lublina, kierujący busem nie potrzebował pomocy medycznej. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Włączyła kierunkowskaz w prawo, po chwili zmieniła zdanie. Doszło do wypadku (zdjęcia)

Włączyła kierunkowskaz w prawo, po chwili zmieniła zdanie. Doszło do wypadku (zdjęcia)

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

8 komentarzy

  1. Na zdjęciach nie widać żadnego skrętu.

  2. Brak pieszych/rowerzystów uczestniczących w zdarzeniu. Nuda. Wiadomo, że można napisać, że piesi, rowerzyści tamto. Natomiast napisać coś obelżywego wobec kierujących samochodem jakoś nie wypada.

  3. mieszkanka gminy i wszystko jasne

  4. Pani Kierowniczce może siusiu się zachciało, myślała że zrobi w lasku z prawej strony, a później się rozmyśliła i postanowiła zrobić z lewej strony, a wyszło jak wyszło.

  5. od dawna wiadomo że kierującej jest wszystko jedno w lewo czy w prawo. Kierowca busa albo nieżonaty jeszcze albo nie widział że kierująca.

  6. Czas wprowadzić „PRAWI JAZDY DLA KOBIET” z jakimś listkiem czy coś, zeby kazdy wiedzuał, że ma przed sobą zagrożenie.