Włączała się do ruchu, po chwili doszło do zderzenia trzech pojazdów (zdjęcia)

Wczoraj w miejscowości Krzywowierzba doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na szczęście zdarzenie zakończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 13 w miejscowości Krzywowierzba w powiecie włodawskim, na drodze wojewódzkiej nr 818. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów.

Policjanci pracujący na miejscu kolizji ustalili, że kierująca hondą 23-latka z gminy Wyryki podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Iveco 53-latkowi z Parczewa. W wyniku czego kierujący uderzył swoim pojazdem w auto wyjeżdzającej z posesji oraz citroen, którego kierujący oczekiwał na drugim pasie jezdni na wyjazd kobiety.

Na szczęście w zderzeniu pojazdów nikt poważnie nie ucierpiał. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, a 23-latka za jej spowodowanie została ukarana mandatem.

(fot. Policja Włodawa)

Zobacz również

8 komentarzy

  1. Patriarchalna świnia nie wie że głupszym się ustępuje??

  2. Takie dzbany powodują wzrost OC.Kiedy wreszcie ubezpieczyciele zaczną nagradzać jeżdżących bez wypadków,a dotkliwie karać sprawców.

    • Wtedy na drogach ubyło by połowę samochodów (a właściwie jeżdżących szrotów), bo roczne OC przewyższałoby wartość tych „aut”.

  3. To tylko potwierdza że kierowcy nie znają przepisów. I mają wszystko głęboko w d… dla nich liczy się aby jazda i oni sami.

  4. Jak tacy kierowcy radzą sobie w codziennym życiu, skoro nawet nie potrafią na drogę wyjechać?

  5. Po co w zabudowanym ograniczać prędkość do 50km/h? Przecież to bez sensu. Kilka domów na krzyż. Co złego może się wydarzyć?

  6. to jak to włączając się do ruchu nie miała pierwszeństwa ? każdy jadący powinien ustąpić wszystkim rowerom , hulajnogom pieszym wrotkarzom itp.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu