690 680 960

Wjechała w znajdujące się przed nią auta. Uciekając uderzyła w kolejny pojazd (zdjęcia)

Spore problemy czekają teraz kierującą audi kobietę, która postanowiła uciec z miejsca kolizji. Będzie też musiała z własnej kieszeni pokryć koszty naprawy trzech aut, które uszkodziła.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na al. Tysiąclecia w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Lubartowską zderzyły się łącznie cztery samochody osobowe. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż pojazdy poruszały się w kierunku al. Solidarności. Kierująca audi kobieta wjechała w tył citroena. Siła uderzenia była tak duża, że citroen zatrzymał się na tylnym zderzaku kolejnego audi. Sprawczyni widząc co się stało zaczęła odjeżdżać. Zaczepiła jeszcze o przejeżdżającą tuż obok toyotę, po czym uciekła z miejsca zdarzenia.

Na szczęście podróżujące pojazdami osoby nie odniosły żadnych obrażeń ciała. Teraz policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie. Zabezpieczone zostały też zapisy kamer monitoringu. Kierująca audi odpowie za ucieczkę z miejsca kolizji, a także będzie musiała pokryć koszty naprawy wyrządzonych przez siebie szkód.

(fot. lublin112.pl)

17 komentarzy

  1. Szybko odrobi straty…. Wynajmie pokój na godziny i do dzieła tak jak średnio jej ok 300 koleżanek

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie