Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała w tył toyoty, po chwili potrąciła rowerzystkę. Dwie osoby trafiły do szpitala

W miejscowości Rogóźno doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierująca fiatem uderzyła w tył toyoty, a następnie potrąciła rowerzystkę. Do szpitala trafiły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 10.00 w Rogóźnie w powiecie łęczyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów osobowych oraz rowerzystki. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 46-letnia mieszkanka Świdnika kierująca fiatem nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającej toyoty i uderzyła w jej tył. Następnie potrąciła jadącą przy prawej krawędzi rowerzystkę. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiła 76-letnia rowerzystka oraz 63-letnia pasażerka fiata – relacjonuje aspirant sztabowy Magdalena Krasna z łęczyńskiej Policji.

Obie kobiety po badaniach zostały zwolnione z placówki medycznej. Fiatem podróżowało również kilkomiesięczne dziecko. Na szczęście nie odniosło żadnych obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Zdarzenie zostanie „rozliczone” w postępowaniu mandatowym.

11 komentarzy

  1. „Obie kobity” też jestem ze wsi ?

  2. Kobity bla ha ha ha

  3. ale jeżdżą te kobity

  4. hehe kobity , Obie kobity po badaniach zostały zwolnione z placówki medycznej, make my day

  5. „Obie kobity….” poprawcie literówkę, bo się kobiEty zdenerwują 😛

  6. ?Tytuł:Wjechała w tył fiata… w tekście: kierująca fiatem nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającej toyoty i uderzyła w jej tył…. czary mary to kto w kogo?? stukpuk kto tam.

  7. O co afera? Każdy wie o co chodzi i każdy może się pomylić.

  8. Gupia czy w telefon się zapatrzyła idiotka?

    • Po prostu kobieta 🙂 większość nie powinna mieć prawa jazdy i żadne lewackie „statystyki” tego nie zmienią.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo