Wjechała na skrzyżowanie, zderzyła się z peugeotem. Utrudnienia w ruchu na ul. Zana (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotykają kierowcy na ul. Zana w Lublinie. Na wysokości Media Markt zderzyły się dwa samochody osobowe. Zablokowany jest jeden pas jezdni w kierunku Al. Kraśnickiej i jeden w stronę ul. Nadbystrzyckiej. 

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 12:20 na ul. Zana w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Jana Sawy zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i peugeot. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca skodą młoda kobieta wyjeżdżała z ul. Jana Sawy. Wymusiła jednak pierwszeństwo przejazdu na peugeocie, którego kierowca poruszał się ul. Zana w kierunku ul. Nadbystrzyckiej. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu. Jak ustalili mundurowi kierowca peugeota poruszał się pojazdem bez uprawnień.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Rafał, Mariusz, Jan i Artur – dziękujemy!)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. jakie tablice ta skoda miała ?

 2. mandat min. 1000 pl i skierowanie na ponowny egzamin z PJ.
  wymuszenie to najbardziej wsiurskie i durne zachowanie na asfalcie.

  • Wbrew pozorom to bardzo popularne wykroczenie. Tam gdzie jest sygnalizacja, albo znaki określające pierwszeństwo to nie. Ale w strefie skrzyżowań równoległych 90% poruszających się na wprost dokonuje takich wymuszeń. Wjedź na pierwsze lepsze osiedle domkowe, lub parking.

   • Franio, a co to jest „skrzyżowanie równoległe” ??? i w ogóle w jaki sposób droga może się krzyżować równolegle? Jakbyś uważał w szkole na matematyce, zamiast nos w komórce to wiedziałbyś, że proste równoległe biegną obok siebie nie krzyżując się.
    Wnioskuję, że miałeś na myśli skrzyżowania „równorzędne”

    • Proste równoległe nie krzyżują lub (w szczególnym przypadku) mają nieskończenie wiele punktów wspólnych. Oczywiście chodzi o skrzyżowania równorzędne.

  • No kufa brawo kierowniczko. Nie ona pierwsza i nie ostatnia na tym skrzyżowaniu wymusiła. Jak się jedzie Zana to lepiej szczególnie uważać w tym miejscu, tam się cuda dzieją.

  • Chyba najbardziej durne zachowanie to jeżdżenie bez uprawnień-jak kierowca Peugeota

 3. A wystarczy postawić dodatkową linię sygnalizacji przed ul. Jana Sawy jadąc od strony ZUS. Rozwiązało by to wiele problemów, ale kiedyś będzie remont więc nie ma sensu…

 4. A można na tym skrzyżowaniu postawić zakaz skrętu w lewo – tzn. dla jadących od Leclerca i skręcających na parking do tego wieżowca „Zana Office” czy tam „gray office”. Zamiast blokować skrzyżowanie niech sobie jadą do ronda i na nim zawracają, a potem normalnie w prawika.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8665zł -0.18%
  • GBP 5.0608zł -0.31%
  • EUR 4.5772zł -0.23%
  • CHF 4.2732zł 0.04%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach