690 680 960

Wjechała na skrzyżowanie, zderzyła się z ciężarówką. Wraz z dzieckiem trafiła do szpitala (zdjęcia)

Całkowicie zablokowana jest droga powiatowa Radawiec – Trojaczkowice. W pobliżu szkoły w Radawcu Dużym zderzyły się dwa samochody. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 16 w Radawcu Dużym. Na drodze powiatowej, łączącej drogę wojewódzką nr 747 Lublin – Bełżyce z drogą krajową nr 19 Lublin – Kraśnik, zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca volkswagenem kobieta wyjeżdżała z drogi gminnej prowadzącej od strony szkoły. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu ciężarówce, której kierowca poruszał się od strony Radawczyka. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

Do szpitala zostały przetransportowane dwie osoby podróżujące volkswagenem: kobieta i czteroletnie dziecko. Jak nas poinformowano, na szczęście nie stało się im nic poważnego. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga w całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112)

14 komentarzy

 1. Jak do ch..y można władować się w pogodny dzień bezpośrednio pod taką cysternę z kabiną wymalowaną w tak jaskrawy kolor jak chińskie lampiony? I jeszcze z dzieciakiem. To to się nie nadaje w takim razie do siadania za kierownik, bo następnym razem nie będzie miała tyle szczęścia.

  Mówi się, że „głupi ma zawsze szczęście”, ale niech podziękuje kierowcy cysterny, że nie zap…ł w terenie zabudowanym, bo nie było by co zbierać!

 2. Czy przypadekiem na tej drodze nie ma ograniczenia dotyczącego masy pojazdu? Co nie zmiania faktu, ze trzeba się postarać aby niezauważyć zestawu ciagnik +naczepa.

 3. Zabrane prawo jazdy???

 4. Kiedyś przez ten gaz wysadzicie całą Polskę.

 5. OC dla kobiet powinno być przynajmniej dwukrotnie wyższe, a zniżki max 5% na rok

 6. Jak można tak kogoś hejtować!!! Wypadki się zdarzają nawet najlepszym kierowcom. Jesteśmy tylko ludźmi i Wam też może się przytrafić taka sytuacja (do Alf i do Ja). Ciekawe czy wtedy tacy mądrzy będziecie??

 7. na drodze nie ma tolerancji

  Do Też kierowca ….gdyby ci taki „kierofca ” wymusił pierszeństwo ,doprowadzajac do smierci lub kalectwa ,ciebie lub kogoś z rodziny ,też byłbyś taki tolerancyjny ? bo „kązdemu się może zdarzyć ” ?

 8. Matka Polka wyjeżdżała ze szkoły więc miała pierwszeństwo. Przynajmniej wg siebie. Codziennie widzę takie ************* jak wyjeżdżają ze szkoły czy z Biedronki czy z Lidla

Kursy walut

 • USD 4.413zł -0.16%
 • GBP 5.3808zł 0.35%
 • EUR 4.7109zł 0.1%
 • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas