Wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Volvo uderzyło w słup (zdjęcia)

Kierujący volvo mężczyzna, widząc zajeżdżające mu drogę auto, starał się uniknąć zderzenia. Udało mu się ominąć forda, jednak uderzył w słup trakcji trolejbusowej a następnie sygnalizacji świetlnej.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 21 na rondzie Cybulskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Mełgiewskiej, Grafa i Turystycznej samochód osobowy uderzył w słup trakcji trolejbusowej. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca fordem kobieta jechała od strony al. Andersa. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorowała wskazania sygnalizacji świetlnej. Kierujący volvo mężczyzna, który zjeżdżał z ronda w ul. Grafa, widząc zajeżdżające mu drogę auto, starał się uniknąć zderzenia. Udało mu się ominąć forda, jednak uderzył w słup trakcji trolejbusowej a następnie sygnalizacji świetlnej.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Może to jak kwiatek do kożucha w tej sytuacji, ale pragnął bym poruszyć temat wjeżdżania przez autobusy MPK na czerwonym świetle. Wymuszania pierwszeństwa przejazdu oraz blokowania poprzez głupotę kierowców skrzyżowań. Chyba kupię sobie kamerkę i zacznę przesyłać nagrania wyczynów kierowców MPK Lublin. Robiąc co drugi dzień dosłownie 2 km do pracy i z powrotem napotykam się… no żeby nie skłamać co trzeci dzień na tego typu wykroczenia drogowe czasem prowadzące do naprawdę niebezpiecznych sytuacji a innym razem do blokowania skrzyżowania. Może by tak policja by się tym zajęła???

  • Faksiku ja mam kamerkę i zdarza mi się za tobą jeździć.Mam już pokaźną filmotekę twoich wykroczeń i mniemam po twoim zachowaniu na drodze że nie masz świadomości jak źle znasz przepisy.

  • A czy widzisz co na ulicach robią inni kierowcy?Czy tylko jedna grupa Ci podpadła?

 2. Prawko zabrane czy to za trudne było i czekamy na następnego dzwona tej niezdary ?

 3. Volvo Ci więcej…

 4. A daltonizm to podobno dolegliwość mężczyzn

 5. MPK to biją rekordy w przejeżdzaniu na czerwonym,a w piątek pewna kierowczyni mpk omineła mnie przed przejściem gdzie już byli piesi.Te pseudo furmany mają rozkład i klapki na oczach,ciekawi mnie czy ktoś ogląda te nagrania z kamer w autobusach.Chyba,że tu też naćpani jeżdźą bo jak im zwrócić uwagę to tylko środkowy palec potrafią pokazać.

  • Niech szefostwo mpk da im możliwość zadowolenia z pracy, tak jak Tobie a z pewnością środkowego palca nie ujrzysz nigdy więcej. Jak płacą taki personel mają. Nikt za 2300zł netto nie będzie się kłaniał pasażerom w pas. Wstawanie po 3-ciej nad ranem, żeby zacząć kurs o 4.20. Albo durne szczyty jazda od 4.20 do 9 tej, później 4h przerwy i jazda do 19stej. Za marne 2300zł netto i użeranie się z nieudolnymi pasażerami!

 6. Foksik, te 2 kilosy do pracy to z buta dla zdrowotności moższ śmigać😜

 7. Za takie manewry to 6/10.

 8. Mniejsza SZKODA jakby w to potorocie przypakował. Narobił tylko sobie kłopotu, a „*** umysłowej” nic !!!

 9. BABY ONE POWINNY MIEĆ ODDZIELNY INNY EGZAMIN NA PRAWKO I SKONCZMY GADAĆ O JAKIMŚ ROWNOUPRAWNIENIU

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!