Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała motorowerem w wysepkę na jezdni. Kobieta walczy o życie (zdjęcia)

Poważny wypadek na trasie z Lublina do Lubartowa. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 22 w miejscowości Ciecierzyn. Na drodze krajowej nr 19, na odcinku między Lublinem a Lubartowem, motorower uderzył w wysepkę. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina i Niemiec, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca motorowerem kobieta poruszała się w stronę Lubartowa. Zjeżdżając ze wzniesienia, w rejonie skrzyżowania z drogą prowadzącą do Dysa, straciła panowanie nad pojazdem. Jednoślad zaczepił o znajdujący się na środku jezdni podwyższony azyl dla pieszych, a następnie przewrócił się na jezdnię.

Jako pierwsi na pomoc ruszyli przejeżdżający przypadkowo w pobliżu funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie i KPP z komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim, a także strażak z KP PSP w Parczewie. Z uwagi, iż kobieta nie dawała oznak życia, przeprowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową. Przyniosła ona skutek i następnie ranną zajęli się ratownicy medyczni. Trafiła ona do szpitala.

Teraz funkcjonariusze drogówki prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności, a przede wszystkim przyczyn zdarzenie. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas jezdni w stronę Lubartowa. Strażacy wahadłowo przepuszczają pojazdy.

Wjechała motorowerem w wysepkę na jezdni. Kobieta walczy o życie (zdjęcia)

Wjechała motorowerem w wysepkę na jezdni. Kobieta walczy o życie (zdjęcia)

Wjechała motorowerem w wysepkę na jezdni. Kobieta walczy o życie (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

21 komentarzy

 1. Kto kupił pani skuterek ?

 2. Może nie było to bezpośrednią przyczyną zdarzenia (a może jednak tak), ale ogumienie w tym „szatanie prędkości” było już „jakiś czas temu” do wymiany.

 3. Z GÓRKI NA PAZURKI NA KIBLU

 4. Pewnie jakby nie strażak z Parczewa kobieta już by nie żyła! Policjanci nie dali by rady!
  Lepsze wyszkolenie .

 5. dać babie skuterek, baby do garów !

 6. Policjanci prowadzili resuscytację

 7. Należy dokładnie sprawdzić czy ktoś wcześniej nie majstrował przy hamulcach bo ewidentnie widać że nie działał żaden układ i pędziła normalnie z prędkością światła.

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   „mietek” – należy też sprawdzić tego kto zaprojektował i kazał zrobić tą wredną wysepkę na trasie owej „pani”.
   No i zawlec go przed dowolnej wysokości Sąd !

 8. Dajcie spokój z głupimi komentarzami… Strażak udrożnił drogi oddechowe, a policjant uciskał z tego co widziałem – współpraca.. Z resztą.. czy to ważne ?! Liczy się rezultat. Oby poszkodowana przeżyła.

 9. Tym szatanem to pewnie gnała z prędkością światła.
  A tak na serio to pewnie na kat. B, a później zdziwienie że to czy tamto. To, że ma się uprawnienie to nie znaczy, że ma się umiejętności. Trzeba się samemu trochę podszkolić dla bezpieczeństwa swojego i innych. Ale jak widzę jak nawet rowerami jeżdżą to nic mnie już nie dziwi…

Dodaj komentarz

Z kraju