Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała fiatem w paletę z kostką brukową. Pojazd przewrócił się na bok (zdjęcia)

Minionej nocy w Rykach doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierująca fiatem wjechała w paletę z kostką brukowa. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na ul. Przemysłowej w Rykach. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem pojazdu osobowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobowym fiatem, 46-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Fabryczną po godz. 2.00 z nieustalonych przyczyn zjechała na pobocze, gdzie uderzyła w paletę z kostką brukową. Po zderzeniu auto przewróciło się na bok.

Kierująca z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Wjechała fiatem w paletę z kostką brukową. Pojazd przewrócił się na bok (zdjęcia)

(fot. Policja Ryki)

6 komentarzy

 1. Jak Hanka w kartony…

 2. Paleta wtargneła na jezdnię ze smartfonem w łapie ewidentnie

 3. Pobocza w mieście? Zdarzają się, ale niezwykle rzadko. Ostatnie jakie kojarzę, to np. te na AL. Warszawskiej czy Kraśnickiej przy granicy miasta. Wszędzie indziej obok jezdni znajduje się pas zieleni, chodnik, droga rowerowa, itp. ale na pewno nie pobocze.
  A to co widzimy na zdjęciach to na pewno nie jest pobocze lecz chodnik+DDR lub ewentualnie CPR.

 4. Co to za płyn na jezdni??? Jeśli jechała ciut zbyt szybko to mogło ją wynieść na łuku, a na to wygląda. Albo po prostu zapomniała skręcić i bum.

 5. Zenek samochodziarz

  co wymagasz od kobiety , jeszcze o 2 w nocy
  kobieta zawsze jeździ wolno i bezpiecznie….. :))

Z kraju