Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała audi na przejście, potrąciła 13-latkę

W sobotę po południu na ul. Lwowskiej doszło do wypadku z udziałem nastoletniej pieszej. Dziewczynka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 12 na ul. Lwowskiej w Lublinie.

Jak nam przekazano, kierująca pojazdem marki Audi, jadąc od strony zamku w kierunku ul. Lwowskiej potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych 13-latkę. Do zdarzenia doszło na wysokości salonu samochodowego.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Dziewczynka z obrażeniami m.in. nogi została przewieziona do szpitala.

W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest wjazd w ulicę Lwowska od strony al. Unii Lubelskiej. Policjanci pracujący na miejscu ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2018-06-16_12.52.22

2018-06-16_12.53.30

2018-06-16 12:45:44
(fot. lublin112.pl)

18 komentarzy

 1. Następna ślepa ,,krowięta,, za kółkiem. Telefon policja powinna jej sprawdzić, bo albo popierdółki z psiapsiułami albo lajkowanie na fejsie w czasie jazdy.

  • Na ati, wv, bwm i bwm Bimbera trzeba uważać samochody trzeciej rzeszy lubią zabijać tymi autami co wy teraz jeździcie jeździły ss-mani lub ich dzieci. Apeluję nie ściągajmy złomów z niemiec, nie róbmy wysypiska w Polsce.

 2. Następna ( wyzwolona ) za kierownicą . Ciekawe czy tej zatrzymają PJ ?

 3. To przejście ma taką długość, że biedne dziecko pewnie nawet nie widziało tego świnio-wozu.

 4. Czy jeszcze w dniu dzisiejszym przeczytamy o kierującej, która doprowadziła do jakiegokolwiek zdarzenia drogowego? Toż to kolejna plaga na drodze. A tfuu!

 5. trzeba zmienić prawo. to samochód powinien mieć zawsze ale to zawsze pierwszeństwo, wtedy piesi uważali by na samochody i przechodzili by wtedy kiedy nic nie jedzie, a nie wychodzili przed maskę parę metrów „no bo jestem na pasach to samochód ma się zatrzymać”. To pieszy winny jest uważać na samochód a nie odwrotnie. Łatwiej zatrzymać się będąc w butach niż auto 2 tony

  • Od razu poproś, żeby zmienili też tak, że to większy pojazd ma pierwszeństwo. W końcu jadąc małym Tico łatwiej się zatrzymać niż jadąc ciężarówką!

   • Aaron Fleischman

    Dokładnie. O pierwszeństwie niech decyduje masa własna pojazdu. A PDP bez pierwszeństwa nie ma żadnej racji bytu, więc powróćmy do cywilizowanych czasów, kiedy piesi przechodzili przez jezdnię, gdzie popadnie. Oczywiście, wszystko to w imieniu ułamka procentów oferm za kierownicą, które nie rozumieją, że znak „przejście dla pieszych” to tak naprawdę znak „ustąp pierwszeństwa”, a samo PDP to po prostu droga z pierwszeństwem.

  • Aaron Fleischman

   Biały dzień, sucha nawierzchnia, doskonałe warunki pogodowe i potrącenie pieszego na PDP… Taki wyczyn może dowodzić tylko, że kierująca audi nigdy nie powinna mieć uprawnień do kierowania pojazdami.

  • Po uszkodzeniu auta widać, że pieszy szedł od lewej strony w kierunku Tarasów Zamkowych. Potrącenie nastąpiło na 3 pasie, czyli dziecko praktycznie już schodziło z przejścia a nie weszło tuż przed pojazd.

 6. Za takie zgarnięcie pieszego na pasach, kwity powinni zabierać dożywotnio. Uszkodzona lewa strona pojazdu i miejsce zatrzymania wskazują, że wolno też nie było.

 7. Audice ostatnio przebijają bm-y w akcjach. A ja wiem dlaczego. Bo bm-ki się już kończą a głupi ludzie nie …

  • Coś Ci się „analityku” pomyliło, bo BMW odnotowuję obecnie rekordowe poziomy sprzedaży w Polsce.

 8. Oj wy ograniczone i uposledzone umyslowo ludziki …. co tu ma marka pojazdu do rzeczy się pytam ? …tu winny jest zawsze ten kto siedzi za kierownicą …nawet gdyby to była riksza z silnikiem

Z kraju