Wjechał w przepuszczające pieszą pojazdy. Zderzenie trzech aut w Lublinie (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na al. Tysiąclecia w Lublinie. W rejonie młyna Krauzego zderzyły się trzy samochody osobowe. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut po godzinie 16 na al. Tysiąclecia w Lublinie. W rejonie przejścia dla pieszych w pobliżu młyna Krauzego zderzyły się trzy samochody osobowe: toyota, honda i nissan. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, wszystkie pojazdy jechały w kierunku Świdnika. Kierująca nissanem kobieta, widząc przechodzącą przez przejście dla pieszych osobę, zatrzymała się, aby umożliwić jej bezpieczne pokonanie jezdni. Za nią to samo uczynił kierowca hondy. Z kolei kierujący toyotą mężczyzna nie wyhamował i z impetem wjechał w stojące pojazdy.

Podróżujące toyotą dzieci zostały przetransportowane do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest prawy pas jezdni w kierunku Świdnika.

(fot. lublin112)

Zobacz również

18 komentarzy

 1. … rozbił najlepsze z aut ? … służbowe !

 2. zlot japończyków

 3. Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

  Co tym razem było nie tak? Za ślisko, za ciemno czy za mokro? A może przejście w złym miejscu? Bo że kierowca toyoty niewinny, to wiadomo z góry.

 4. Tak właśnie kończy się jazda korpoludka Codzienność na lubelskich ulicach tylko dlaczego dzieci musza w tym wszystkim cierpieć

 5. tak to jest jak sie ktos chce byc nadgorliwym w puszczaniu pieszych

  • … puścić to można bąka … co to ma do najechania na poprzedzające auto ? … jeszcze w okolicy przejścia , gdzie szczególnie trzeba uważać

  • bo napisać, że ktoś nie zachował należytego odstępu i nie pilnował odpowiedniej prędkości, jest kłamstwem – co nie?

  • Może jeszcze napisz, że to wina pieszego.

   • Oczywiście, że wina tego kto najechał. Jednak prawda też jest taka, że często celowo przepuszczając pieszych zaburza się płynność ruchu i stwarza sytuację gdy ktoś inny może się zagapić. Należy przewidywać wszelkie konsekwencje. Poza tym samochód który waży 1.5 tony trudniej zatrzymać niż człowieka który waży 70 kg więc nic się nie stanie jeśli pieszy poczeka minutę.

 6. Czekamy na komentarz inwalidy jerbie

 7. Lkr, lza, lhr,???

  • ja stawiam na LU lub LUB. Wielkomiejskie paniska na swoim terenie pokazują przyjezdnym wieśniakom jak się zapiernicza. Odchodząc od twojego kretyńskiego komentarza na zakończenie dodam, że po reklamach na boku można wnioskować, że samochód jest leasingowany. Blachy mogą być wrocławskie, gdańskie lub warszawskie.

 8. To Luxmed ma jedno auto mniej.

 9. kłania się zachowanie bezpiecznego odstępu i prędkość…

 10. Panie kierowco Toyoty, to nie pana wina. Rok temu doszło do podobnej sytuacji na ul. Jana Pawła II i sąd w Lublinie uniewinnił kierowcę, który zrobił tak jak pan i wjechał w tył samochodu, który się zatrzymał przepuszczając pieszych. Więc głowa do góry.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności