690 680 960

Wjechał w pieszą na przejściu, kobieta trafiła do szpitala

Wczoraj po południu w Piszczacu doszło do potrącenia pieszej na jednym z przejść. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 13:30 na ul. 3 Maja w Piszczacu w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszej na przejściu.

Na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, 37-letni mieszkaniec gminy Piszczac potrącił 58-latkę która przechodziła przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kobieta w wyniku potrącenia doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala.

W chwili zdarzenia kierujący audi był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Jeden komentarz

  1. Tak a propo marki Audi za GW „32-letni mężczyzna poruszający się audi A4 z 2007 roku to w Lublinie osoba najczęściej powodująca kolizję lub wypadek – tak wynika z raportu szkodowości podsumowującego ubiegły rok przygotowanego przez ekspertów portalu rankomat.pl”

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!