690 680 960

Wjechał w ogrodzenie, porzucił auto i uciekł (zdjęcia)

Porzucone, uszkodzone od uderzenia w ogrodzenie auto zastali policjanci i strażacy w podlubelskiej Turce. Trwają poszukiwania kierowcy, który miał uciec na wieść, iż zaraz na miejsce przyjadą policjanci.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór w Turce koło Lublina. Na lokalnej drodze samochód osobowy uderzył w ogrodzenie posesji. Zgłaszające osoby twierdziły, iż kierowca może być nietrzeźwy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja. Zastali oni rozbity pojazd odciągnięty już od ogrodzenia, jednak nigdzie w pobliżu nie było kierowcy. Mieszkańcy tłumaczyli, iż oddalił się on na wieść, iż zaraz przyjedzie policja.

Funkcjonariusze zabezpieczyli pozostawione przez mężczyznę ślady i ustalają teraz, kto kierował pojazdem. Sprawdzają również dlaczego oddalił się z miejsca zdarzenia porzucając samochód.

(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. Tak na sto kolizji i stłuczek, dziewięćdziesięciu kierujących ucieka z miejsca kolizji a dziesięcioro zostaje na miejscu bo nie może uciec. Ciekawe z czego to wynika ? Czy takie zachowania miały miejsce jeszcze dziesięć lat temu ?

  2. skoro uciekł to na pewno nie był pijany… dlatego prawo powinno być tak zrobione, ze za ucieczkę kara powinna być nie mniejsza niż jakby jechał pijany wtedy nie opłacałoby się uciekać

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska