Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał volkswagenem przed jadący szynobus (zdjęcia)

Wczoraj w miejscowości Tarzymiechy Pierwsze doszło do zderzenia szynobusu z pojazdem osobowym. Na szczęście w kolizji nikt poważnie nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 11 na przejeździe kolejowym w miejscowości Tarzymiechy Pierwsze w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu szynobusu z pojazdem osobowym.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Passat, 54-letni mieszkaniec gminy Izbica, jadąc od strony drogi krajowej nr 17 nie zachował szczególnej ostrożności i nie zastosował się do znaku drogowego „STOP” oraz sygnalizacji kolejowej nadającej sygnał dźwiękowy i świetlny, w wyniku czego wjechał wprost przed nadjeżdżający z prawej strony szynobus relacji Lublin – Zamość.

Na szczęście kierowca pojazdu oraz 14-letnia pasażerka nie odnieśli poważnych obrażeń. Oboje zostali przebadani na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego. 54-latek był trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Wjechał volkswagenem przed jadący szynobus (zdjęcia)

Wjechał volkswagenem przed jadący szynobus (zdjęcia)

Wjechał volkswagenem przed jadący szynobus (zdjęcia)

(fot. Policja Krasnystaw, OSP KSRG Izbica)

9 komentarzy

 1. Wjechał volkswagenem przed jadący szynobus – i okazało się, że volkswagen nie jest czołgiem.
  Dobrze, że im sie niec nie stało, widocznie dobry Bóg zostawił ich w swojej dobroci łudząc się, że się poprawią… 😆 😆 😆

 2. No ale po co? Przecież rozwalił sobie auto.

 3. i znowu Passeratti B5 😉

 4. Do XYZ….pamiętaj że kiedyś też będą tak pisać o Tobie, mam nadzieję że nie w takich okolicznościach. A latka szybko lecą niestety.

  • jak nie będę w stanie rozpoznać znaków czy zauważyć pociągu i wsiądę za kółko – to niech tak o mnie piszą! nie będzie żadnego usprawiedliwienia.
   skąd tyle pobłażania w społeczeństwie dla bezmyślności i braku predyspozycji do tego co się robi? wy też tak żyjecie?

 5. Te pociągi są gorsze od motocykli. Sezon trwa cały rok, wymuszają pierwszeństwo bo inaczej nie umieją i w lusterkach ich nie widać.
  Więc nic dziwnego że kierowca z VW padł jego ofiarą. Zawsze tak przejeżdżał i nigdy nic nie jechało.

  • to ewidentna wina wnuczki! zawsze jechał sam i nic się nie działo. nagle wziął dziecko i wypadek. powinna być uznana za winną bez wątpienia!

Z kraju