Wjechał ciągnikiem rolniczym przed lokomotywę. Mężczyzna zginął na miejscu (zdjęcia)

Wczoraj w miejscowości Zarudzie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje mężczyzna kierujący ciągnikiem rolniczym, który zderzył się z lokomotywą.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu w miejscowości Zarudzie w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu lokomotywy z ciągnikiem rolniczym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 58-letni mieszkaniec gminy Nielisz poruszając się ciągnikiem rolniczym drogą polną, nie zatrzymał się przed przejazdem kolejowym oznakowanym znakiem STOP, a następnie wjechał wprost przed jadącą lokomotywę.

W wyniku zderzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Na skutek wypadku linia kolejowa na odcinku pomiędzy Zamościem a Krasnymstawem była całkowicie zablokowana. Pociąg Polregio z Bełżca do Lublina miał ponad dwie godziny opóźnienia. Niewiele mniejsze zanotował również skład z Jarosławia na Podkarpaciu do Lublina.

(fot. PSP Zamość)

7 komentarzy

 1. I co to nauczy ten wypadek następnych ignorantów, zawsze się udawało do czasu.

 2. ☆☆☆⭐⭐⭐

  Jeden człowiek popsuł tylu osobom niedzielę. A mógł pojechać na chmielaki i świetnie się bawić

 3. Gdzie Ci wszyscy martwiący się o cudze OC? Wiecie ile kosztuje naprawa pociągu? I jaki odsetek rolników nie ubezpiecza traktorów?

  • Spróbuj nie ubezpieczyć samochodu, czy innego zarejestrowanego pojazdu, albo jeszcze lepiej- kupić i nie nabyć w terminie polisy. Jeden dzień zwłoki, to jakiś tysiąc złotych.

 4. Beztroska wielu rolników doprowadza do bardzo wielu wypadków w rolnictwie i na drogach. Cierpi z tego powodu każdy, i rodziny i inni ludzie

 5. Czym była spowodowana ,,słaba widoczność”?

 6. Człek z Wastoku ....

  To wina PISu !!! po co przywracał pociągi na ten zapyziały zaścianek, tu ciemnogród furmankami powinien się poruszać i zelówy drzeć gumo-filcach

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Muzyczny koniec tygodnia z Chatką Żaka
Lubelski Marsz Rotmistrza Pileckiego
Spacer z przyrodnikiem nad Zalewem Zemborzyckim
Głos młodego pokolenia dziś, to głos jutra Europy. Debata „Przyszłość Europy”
Perła Students’ Stage #PomagamyUkrainie