Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał BMW w dwie nastolatki na przejściu dla pieszych (zdjęcia)

W miniony piątek na jednej z ulic w Biłgoraju doszło od wypadku drogowego z udziałem dwóch nastolatek. Poszkodowane dziewczyny z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w miniony piątek wieczorem w rejonie skrzyżowania ulicy Kościuszki z ulicą Lubelską w Biłgoraju. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca BMW wjechał w dwie nastolatki znajdujące się na pasach. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni mężczyzna kierując pojazdem marki BMW potrącił idące przez oznakowane przejście dla pieszych dwie nastolatki. Poszkodowane mieszkanki Biłgoraja trafiły do szpitala. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości osób biorących w zdarzeniu, wszyscy byli trzeźwi.

Na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe. Trwa wyjaśnianie dokładne okoliczności zdarzenia. Podczas prowadzenia czynności policyjnych w rejonie wypadku skrzyżowanie było częściowo zablokowane.

Wjechał BMW w dwie nastolatki na przejściu dla pieszych (zdjęcia)

fot. Policja Biłgoraj

 

Wjechał BMW w dwie nastolatki na przejściu dla pieszych (zdjęcia)

fot. Policja Biłgoraj

12 komentarzy

  1. Pamiętam takie zdarzenie a rączej miłą sytuację, zjeżdżałem z górki na ulicy Nadbystrzyckiej w kierunku Jana Pawła w Lublinie i starszy pan ukłonił mi się do samej ziemi za to że mu się zatrzymałem na tym wypadkowym przejściu

  2. Krzysztof Suszko

    To nasze główne skrzyżowanie moim zdaniem należy do najniebezpieczniejszych w mieście. Nie znam przebiegu zdarzenia ale przejeżdżałem od biedronki w kierunku Lubelskiej i miałem utrudniony przejazd przez skrzyżowanie gdyż nie było widać przez blokadę czy coś nadjeżdża od strony ul. Zamojskiej. Do zdarzenia doszło około 22 – jest lato,kręci się o tej porze mnóstwo młodzieży oraz wracających z pracy pieszych i rowerzystów. nie wnikam czyja była wina, kto nie zachował ostrożności ale światła w centrum miasta mogłyby dłużej działać – np do 24. Myślę, że wtedy do wypadku by nie doszło.

Dodaj komentarz