Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Większość autobusów będzie kursować tylko w czasie porannego i popołudniowego szczytu

Z uwagi na niewielkie zainteresowanie pasażerów kursami, jak też kolejne obostrzenia związane z przemieszczaniem się ludności, większość autobusów komunikacji miejskiej w Chełmie, będzie kursować tylko rano i po południu. Bedą to pojedyncze kursy, mające zapewnić dojazd do pracy i powrót do domu.

W związku z wprowadzonymi kolejnymi obostrzeniami związanymi z przemieszczaniem się ludności, mającymi na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa, Chełmskie Linie Autobusowe wprowadziły kolejne ograniczenia związane z kursowaniem pojazdów komunikacji miejskiej. Większość linii kursować będzie tylko w godzinach porannych oraz popołudniowych, czyli w czasie, kiedy mieszkańcy udają się do zakładów pracy, bądź też z nich wracają do domów.

Linia nr 5 ma tylko dwa kursy, jeden rano drugi po południu, linia nr 6 ma trzy kursy, dwa rano jeden po południu, linie nr 7 i 10 po dwa kursy rano i po południu, linia nr 11 po trzy kursy rano i po południu, z kolei linia nr 12 cztery kursy rano i dwa po południu. Przez cały dzień, jednak w ograniczonym zakresie, kursować będą tylko linie nr 1, 2 oraz 9.

W chełmskich autobusach, pasażerowie mają do dyspozycji też płyny do dezynfekcji rąk. Dodatkowo po każdym kursie pojazdy są odkażane i ozonowane.

(fot. CLA)

Komentarze wyłączone

Z kraju