690 680 960

Wieczorny wypadek na drodze krajowej nr 63. Dwie osoby poszkodowane

W piątek wieczorem na drodze krajowej nr 63 doszło do dachowania auta osobowego. W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 21 na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Klębów w powiecie radzyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu auta osobowego na środku drogi.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictw medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, które trafiły do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A6, 21-letni mieszkaniec gminy Łuków na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało do przydrożnego rowu, a następnie dachowało. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierujący oraz 26-letnia pasażerka. Oboje zostali przewiezieni do szpitala. W pojeździe podróżowały łącznie cztery osoby. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy.  Kierującemu mundurowi zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego.

Przez ponad dwie godziny zablokowana była droga krajowa na odcinku Łuków – Radzyń Podlaski, na czas policyjnych czynności wprowadzono objazdy drogami lokalnymi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Jeden komentarz

  1. Huehuehue huehuehue nie umiejo jeździć

    Śmieje się z nie umiejoncych jeździć huehuehue huehuehue

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…