690 680 960

Zignorował znak STOP, potrącił rowerzystkę. Zobacz moment wypadku

Na szczęście, zderzenie pojazdu osobowego z rowerem zakończyło się dla rowerzystki jedynie siniakami i podrapaniami, ale policjanci zatrzymali kierowcy volkswagena prawo jazdy. Całość zdarzenia zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

37 komentarzy

 1. Dawniej w latach 90tych były przyspieszone kursy na prawo jazdy – „prawo jazdy w tydzień”, teraz co poniektórzy instruktorzy (spuścizna tych kursów) uczą dokładnie tak samo… prawie jak leczenie ludzi przez telefon.

 2. Dlaczego tablica rejestracyjna zamazana?

 3. Pampalini łowca zwierząt

  Rowerzystka jechała bez świateł dlatego kierowca jej nie zauważył. Many idealnym kandydatem do bor-u..

 4. Ci co mówicie o surowym ukaraniu a pierwszy kuba podrapcie się po głowach i zastanówcie czy sami nigdy nie doprowadziliscie do niebezpiecznej sytuacji na drodze nie korzystaliscie z tel albo nie było jakiegoś pośpiechu lub rozkojarzenia. Zazwyczaj nikt celowo nie doprowadza do zdarzenia

  • Być może. Ale to nie znaczy, że kierowca ma uniknąć kary za popełnienie wykroczenia i stworzenie niebezpieczeństwa.

  • Usprawiedliwianie nieumiejętności kierowania tym, że innym też się to zdarza to zły argument. Na polskich drogach jest zbyt niebezpiecznie, żeby przymykać oczy na takie wykroczenia.
   Myślisz, że ten kierowca dziś po raz pierwszy nie zatrzymał się przed STOPem. Obawiam się, że nigdy się nie zatrzymywał. Właśnie z takiego lekceważącego podejścia do przepisów bierze się część wypadków.

   Dodam, że na drogach dochodzi do odwrócenia normalności. Mi np. kilka razy zdarzyło się, że kierowcy za mną nie podobało się to, że zatrzymałem się przed STOPem, albo zwolniłem przed strzałką (nawet się nie zatrzymałem, tylko dość wyraźnie zwolniłem przed czerwonym światłem, ze strzałką).
   Gdy jadę ulicą w strefia 30 z prędkości 50km/h (czyli i tak za szybko) to nie wiem, czy kierowcy za mną mają pretensję, o to że jadę za szybko czy za wolno (oczywiście żartuję).

   Wracając do tematu:
   Nie umiesz jeździć, zagrażasz innym to oddajesz prawo jazdy, albo policjant Ci je zabiera. Doszkalasz się, zdajesz jeszcze raz egzamin i dalej jeździsz. Normalna procedura eliminująca z drogi ludzi, którzy nie powinni być kierowcami.

 5. Wiklinowy Nocnik

  no to rymujemy:
  passat tdi…

 6. Rowerzysta tez glupi, powinien zachowac ostroznosc wzgledem siebie

 7. Matoł z VV nawet nie spojrzał w lewo nie mówić o zatrzymaniu

 8. Tego nie da się wytłumaczyć!!

 9. WEDŁUG KOMENTUJĄCYCH TO NA KAŻDYM SKRZYŻOWANIU NALEŻY USTAWIĆ KLIENTA Z KAŁACHEM, KTÓRY BĘDZIE STRZELAŁ DO KIEROWCÓW, ROWERZYSTÓW I DO PIESZYCH – BO CI WSZYSCY PAŁĘTAJĄ SIĘ PO JEZDNIACH – PORZĄDEK MUSI BYĆ

 10. Najlepsze jest to, że wszystko rozegrało się pod samym „noskiem” policji, przy samym komisariacie (chociaż na zdjęciu tego nie widac, to jest tam 10 metrów dalej). Chyba tylko wyszli na zewnątrz, nie musieli nawet palic motoru.

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

W te Walentynki wybierz się na randkę z kulturą!
Kobiety w nauce. Od efektu Matyldy do niekwestionowanych sukcesów – zaproszenie na seminarium
Zaproszenie na bezpłatny pokaz filmu „Jako w niebie tak i w Komańczy”
LubJam 2023 – Global GameJam w WSPA
Kraśnik. NOWY MATERIAŁ SEBASTIANA REJENTA – OPTIMA FORMA