We wtorek nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicy Wojennej

W najbliższy wtorek na ul. Wojennej będą prowadzone prace remontowe sieci sanitarnej. Wykonawca wprowadzi zmianę organizacji ruchu.

Utrudnienia w ruchu będą związane z robotami remontowymi fragmentu sieci sanitarnej w ul. Wojennej. Prace te będą prowadzone w dniu 2 kwietnia od godz. 8.00 do godzin popołudniowych.

Na czas robót ulica Wojenna zostanie zamknięta dla ruchu od skrzyżowania z ulica Czeską do posesji nr 12. Kierowcy jadący od strony ulicy Nowy Świat zostaną skierowani w ulicę Piękną w kierunku ulicy Kunickiego lub dalej ulicą Nowy Rynek, Czeską do posesji znajdujących się za odcinkiem zamkniętym.

Umożliwienie dojazdu do posesji za zamkniętym odcinkiem wymaga wprowadzenia zmian w organizacji ruchu na ulicach Nowy Rynek oraz ulicy Czeskiej, które to są ulicami jednokierunkowymi. Na czas robót wyżej wymienione ulice staną się dwukierunkowe. Uwaga na utrudnienia dla pieszych i rowerzystów, w postaci wygrodzeń zaporami lub oznakowanych pachołkami drogowymi, węży do pompowania wody lub nieczystości, które mogą się czasowo pojawić na chodnikach, w sąsiedztwie których prowadzone będą roboty.

Prace prowadzi MPWiK Sp.z o.o. w Lublinie

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew