We trzech pobili mężczyznę w centrum Chełma. 46-latek zmarł w szpitalu (zdjęcia)

Kryminalni z Chełma zatrzymali trzy osoby do sprawy pobicia 46-latka. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala, tam po kilku dniach zmarł.

Do zdarzenia doszło nocą w ostatnich dniach lipca na jednej z ulic w centrum Chełma. 46-latek wraz z żoną wracał do domu. W pewnej chwili został zaatakowany i pobity przez nieustalone osoby. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie zmarł po kilku dniach.

Kryminalni, którzy zajmowali się tą sprawą ustalili i zatrzymali w ubiegłym tygodniu sprawców. Okazali się nimi trzej mieszkańcy powiatu chełmskiego w wieku od 18 do 20 lat. Wszyscy zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie przedstawiono im zarzuty.

Sąd Rejonowy w Chełmie zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego pobicie, którego następstwem jest śmierć człowieka zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

(fot. Policja Chełm)

Zobacz również

13 komentarzy

 1. Śmierć i taka śmieszna kara- 10 lat.
  Żenada!

 2. Ciągle nie mieści mi się w głowie jak później taki adwokat jest w roli obrońcy takiego/ch bandyty/ów. Wiem że sąd nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością, tylko siła pieniądza.

 3. Powinno być od 2p lat , ….dolone prawo.

 4. ostatniego dnia odsiadki powinni zostać zutylizowani.

 5. wyborcy pisu sami sie pozabijają

 6. Oczywiście szkoda człowieka i jego rodziny, ale nigdy nie byliście licealistami/studentami i nie rozrabialiscie na ulicach? Jak chłopak za młodu nie był chuliganem to na starość będzie kawałem syna…

 7. No i o kilku studentów w Lublinie będzie od października mniej izdu

 8. Jeszcze żeby ciut honoru było wśród oprawców, trzech na jedną ofiarę. A niech do łaźni chodzą potem często podnosić starym mydło.

 9. Jedna z chełmskich gazet podawała, że żona tego mężczyzny również została zaatakowana, aż straciła przytomność. Natomiast sprawcy opuścili miejsce zdarzenia autem.
  Szukam artykułu na ten temat na lublin112 ale niestety nie udało mi się go znaleźć.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew