Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

We trzech napadli na 17-latka i ukradli mu e-papierosa

Chełmscy policjanci zatrzymali trzech 17-latków, którzy napadli na rówieśnika i ukradli mu e-papierosa. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty rozboju i trafili pod policyjny dozór.

W miniony piątek po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju, do którego doszło na przystanku autobusowym w Chełmie.

Pokrzywdzony 17-latek relacjonował mundurowym, że podeszło do niego trzech młodych mężczyzn, którzy chcieli, aby dał im papierosa elektronicznego, którego miał przy sobie. Spotkawszy się z odmową zaczęli go przytrzymywać, szarpać i uderzać po nogach. W pewnej chwili z kieszeni jego kurtki skradli e-papierosa i oddalili się. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na kwotę 400 złotych.

Już następnego dnia chełmscy kryminalni zatrzymali do tej sprawy trzech 17-latków z Chełma. Mundurowi odzyskali też skradzione mienie. Sprawcy zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty rozboju. Zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym i zbliżania do niego.

(fot. Policja Chełm)

17 komentarzy

 1. beatka kozidrong

  Rówieśnik sam powinien dostać karę grzywny za smrodzenie tym kawałkiem plastiku który wkłada sobie publicznie w usta. Co za czasy.

 2. A czy odpowiednie organy zostały poinformowane o fakcje posiadania i prawdopodobnego używania owego wynalazku przez osobę poniżej 18 roku życia?

  • Serio? Penalizujesz ofiarę, a nie sprawców. Trzech. Na jednego.
   Poziom moralny i intelektualny społeczeństwa dobija dna.

   • Idąc twoim tokiem myślenia to jeśli okradną pasera i wskaże sprawców z automatu staje się niewinny. Ciekawe ale daj pomysł pisowcom, na pewno to wykorzystają na swoje potrzeby.

 3. Dociekałbym jak nastolatek wszedł w posiadanie tak pożądanej rzeczy.

  • Na pewno kupił go LEGALNIE w jakimś eKiosku.

   • Anioł cieć (dawniej; stróż)

    Taaa, wystarczyło od rodziców wyrwać ostatnie 500+, i można brać i wybierać.
    Tych trzem nie stawiałbym zarzutu zbójowania, oni to biedne, poszkodowane dziecię, chcieli odwieść od zgubnego nałogu.

   • Legalnie to by mógł kupic jak by miał 18 lat. W tym wypadku jeśli kupił go w eKiosku bez wertyfikacji wieku przez sprzedającego, ten drugi sprzedał mu go nielegalnie.

    • Anioł cieć (dawniej; stróż)

     No to koniecznie trzeba to zgłosić do towarzysza prezesa kółka różańcowego – nie udzieli mu rozgrzeszenia przy następnych 20 spowiedziach

 4. wykastrowac rzeby się nierozmnazali

 5. „We trzech” to zwyczajowa forma, nie „W trzech”. Jak to brzmi w ogóle…

 6. znudziły im się własne falfusy

 7. Palenie szkodzi. Zwłaszcza w tak młodym wieku.

 8. Oni poprostu nie chcieli żeby ssał coś innego niż plastik

 9. To tesla produkuje teraz e-smroda?

 10. E-tam E-kradziez online

Z kraju

Polityka i społeczeństwo