690 680 960

W trakcie kontroli BMW policjanci wyczuli woń marihuany. Pasażer miał w bieliźnie ukryty mefedron

Najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie 21-latek zatrzymany podczas kontroli BMW. Mężczyzna miał przy sobie ukryty w bieliźnie mefedron. Co więcej, będzie również za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

W miniony piątek wieczorem w miejscowości Polatycze w powiecie bialskim policjanci OPP w Kielcach pełniący służbę na terenie działania terespolskiego komisariatu zatrzymali do kontroli osobowe BMW. Za kierownicą siedział 21-letni mieszkaniec Terespola.

Podczas prowadzonych czynności mundurowi wyczuli w pojeździe woń marihuany. Policjanci przystąpili więc do szczegółowej kontroli pojazdu, jak też podróżujących nim mężczyzn. We wnętrzu auta ujawnili woreczek z niewielką ilością zielonego suszu. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to marihuana. Kierujący przyznał, że jest ona jego własnością.

Jak się okazało narkotyki miał również 21-letni pasażer BMW. Mężczyzna początkowo próbował uciekać. Kiedy mu się to nie udało zaczął popychać i szarpać policjantów. Agresywny 21-latek został zatrzymany. Posiadał przy sobie krystaliczną substancję. Była ona ukryta w bieliźnie. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to mefedron, który wystarczyłby do sporządzenia ponad 500 porcji tego narkotyku.

Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyczne substancje, zaś zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj wobec 21-letniego mieszkańca Terespola podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków bialski sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Mężczyzna odpowiadał będzie również za naruszenie nietykalności cielesnej policjantów. Za popełnione czyny grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Zarzuty usłyszał również 21-letni kierowca auta.

(fot. Policja Biała Podlaska)

9 komentarzy

 1. A dużą miał tą bliznę?

 2. jakby nie patrzeć (czworo)nogi mają dobry węch.

 3. No i gitara . Jednego ćpunka mniej na drogach . Policjanci może nie jedno życie uratowali dzięki tej interwencji .

 4. Łapać ćpunów bo bardzo dużo ich jeździ więcej narkotestów potrzeba.

 5. to pewno miał zapakowane do otworka , ale swoja droga schowek to schowek

 6. Jeden to nosi w majtach a inny to kupuje i odurza. Co kto lubi…

 7. Wow!!!!! Następny Pablo Escobar zlikwidowany! BRAWA dla czujnych fuuuunkcjonarjuszy!!! Lepiej łapać ćpunów z gramami niż dilerów z kilogramami!!!

Kursy walut

 • USD 4.3467zł -0.57%
 • GBP 5.3385zł -0.33%
 • EUR 4.6888zł -0.2%
 • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas