690 680 960

W tragiczny wypadku w Lublinie zginęli dwaj młodzi mężczyźni. Ofiary to obywatele Ukrainy (wideo, zdjęcia)

Znanych jest więcej szczegółów wczorajszego tragicznego wypadku na ul. Glinianej w Lublinie. W zderzeniu volkswagena z drzewem śmierć na miejscu ponieśli dwaj młodzi obywatele Ukrainy.

53 komentarze

 1. to pasek , widać podłogi pół odpadło i silnik odleciał bo wiadomo w pasku silnik trzyma się na dwóch śrubach . Jak by jechali prawdziwym samochodem mam na myśli BMW lub AUDI to tylko by się deczko potłukli i pewno pojechali dalej

 2. Tuż obok mogli se kupić zimówki , a nie żydzić pare hrywien . Niech zgadne : studęci polibudy ?

 3. To ile musiał mieć na liczniku, że tak rozwalił auto ? 100 ? 120 ? Niby uderzenie boczne ale mimo wszystko… Szkoda, każda śmierć to tragedia ale szczęście w nieszczęściu, że nikogo postronnego przy okazji nie trafiło.

 4. Jeśli byli porządni z porządnych rodzin to tragedia rodziny, płacz i szlochanie. Jak byli spod ciemnej gwiazdy to będzie podziw: „wot mołojcy 130 w Lublinie dali”. Mużiki.

 5. 38 metrów, bardzo dobry wynik w kategorii rzut silnikiem

 6. Na tej ulicy jest tragedia, droga alternatywna dla ul. Głębokiej, wąska osiedlowa, a najgorzej przy żabce – powinno być tam jakieś spowolnienie! Kierowcy robią sobie skrót i pędzą po osiedlówce, poza tym jest tutaj mnóstwo hosteli i wynajmujących „studentów”. Na co dzień mijam pracowników zza wschodu i są to osoby bardzo ciężko pracujący, ci raczej nie szaleją po całym dniu pracy. Nie mogę tego jednak powiedzieć o „studentach” czy to Polakach czy innych oraz o cwaniakach w „lepszejszych” autach. To jest naprawdę zagrożenie.

 7. Adam małysz 102 metry

 8. nie mi oceniać spoczywajcie w pokoju

 9. Szkoda drzewa 🙁

 10. mozna wolniej bylo troche 🙂

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas