690 680 960

Trzymiesięczny areszt za posiadanie narkotyków i uprawę konopi indyjskich (zdjęcia)

Policjanci z Miączyna w miejscu zamieszkania 27-latka natrafili na marihuanę oraz amfetaminę. Mężczyzna usłyszał zarzuty i na trzy miesiące trafił do tymczasowego aresztu.

Policjanci z Miączyna mieli podejrzenia, że 27-letni mieszkaniec jednej z miejscowości na terenie gminy Miączyn, nie tylko posiada, ale i uprawnia konopie indyjskie. Mundurowi pojechali więc przeszukać miejsce zamieszkania mężczyzny.

Jak się okazało, 27-latek prowadził uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze na miejscu zabezpieczyli urządzenia służące do uprawy, a także sadzonki roślin. Oprócz tego odnaleźli i zabezpieczyli również susz marihuany i amfetaminę. W mieszkaniu 27-latek miał także różne akcesoria służące do uprawy konopi i porcjowania narkotyków.

Policjanci łącznie zabezpieczyli marihuanę w ilości, z której można byłoby wykonać prawie 300 porcji dilerskich tego narkotyku. 27-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W miniony piątek mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, uprawy konopi innych niż włókniste oraz posiadania przedmiotów służących do wytwarzania środków odurzających. Sąd w Hrubieszowie poparł wniosek policjantów z Miączyna oraz prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Hrubieszowie i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 27-latka na najbliższe trzy miesiące.

Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

(fot. Policja Zamość)

5 komentarzy

  1. Polacy tankują tylko na Orlenie !

  2. Polacy nie kupują gazety wybiurczej

  3. Panstwo pisowe i tyle

  4. A u nas w Tworkach wesoło

  5. Co za gowno…zdjęcia liści i proszku do prania 😄

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas