Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

W środku nocy przyszli do lombardu z łomem w ręku. Sprawców nagrała kamera (wideo)

W październiku w Kraśniku dwóch mężczyzn włamało się do lombardu. Działania sprawców zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu. Wciąż trwają ich poszukiwania.

Pomimo trwających od kilku miesięcy intensywnych czynności policji i prokuratury, zabezpieczenia śladów, przeanalizowania wielu działań oraz sprawdzenia licznych tropów, do tej pory nie udało się zatrzymać sprawców włamania do lombardu w Kraśniku. Zdarzenie miało miejsce w nocy z 6 na 7 października 2021 roku.

Po godzinie 2 dwóch mężczyzn pokonując zabezpieczenia dostało się do lokalu. Następnie dokonali kradzieży. Działania sprawców zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Z uwagi na fakt, iż do tej pory śledczy nie ustalili kim są włamywacze, Prokuratura Rejonowa w Kraśniku postanowiła upublicznić nagranie licząc na pomoc społeczeństwa. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje sprawców, lub posiada informacje związane z tą sprawą, proszony jest o kontakt z kraśnicką komendą pod numerem 47 812 42 59, 47 812 42 80 lub na telefon alarmowy 112. Anonimowość jest zagwarantowana.

(wideo – policja)

8 komentarzy

 1. Takich próśb od maseczkowego komando będzie coraz więcej- jak myślicie , czemu???

 2. W październiku….a prawie kwiecień D
  Siema, nara

 3. Zakładają kamery i myślą że się ktoś przestraszy wystarczy maskę założyć.

 4. zostaw ich dopiero przypomnieli sobie o sprawie

 5. X-X-X-X-X--X-X-X

  Wystarczyło założyć alarm zamiast tych beznadziejnych kamer.
  Bez alarmu mieli dużo czasu na poszukiwania łupu…

 6. jak trwoga to do Boga

 7. Ponad pół roku xDDDDD pppooolicja