Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

W sobotę będą blokować stacje paliw. „Poprzednia akcja była tylko próbą, do tego, co się będzie działo”

Zaplanowana została kolejna akcja blokady stacji Orlen przez kierowców niezadowolonych z wysokich cen paliwa. Tym razem odbędzie się ona w ponad 100 lokalizacjach na terenie całego kraju.

108 komentarzy

 1. Chłop z milionami

  Znowu biedaki i złodzieje będą coś chcieli wskórać i jak zwykle wyjdzie z tego wielka kopa hahahaha .

 2. Baranki nie potrafią od 2015 roku zrozumieć, że państwowe firmy muszą podnosić ceny, bo trzeba karmić leni, kombinatorów, nieuków i nieudaczników życiowych – czyli ich samych – tych co głosowali na obecnie rządzących. Skąd brać kasę na rozdawane 500+, czternaste emerytury, mieszkanie dla młodych i inne bzdety? Ano właśnie z państwowych koncernów. Okazało się, że uszczelnienie VAT dało jedną milionową tego, co chcą rozdawać i zonk!

 3. chyży rój chciał sprzedać ruskim i ile byście teraz płacili ??? ale do waszych pustych czerepów żadna refleksja nie przychodzi poza przekazem z tvn i ggggaaaaazety

 4. Banda ułomnych! Kolejni, co potrafią tylko zrobić na złość niewinnym – jak ostatnio rolnicy. Idźcie protestować do Warszawy, pod budynki rządowe. Ale przecież nie macie jaj.

 5. A czy w Bielsku białej staniało paliwo po tej blokadzie Ze tak wszyscy poszli w ich ślady i chcą wszędzie blokować stacje

 6. Skoro taki protest ma być to apel do protestujących „drogie paliwo zostawcie samochody na parkingach przyjedźcie komunikacja miejska, rowerem czy na piechotę i zblokujcie chodzą na wjeździe po przejściu a nie będziecie tracić pieniądze na drogie paliwo na przyjazd autem” i będzie taniej i jakiś ruch dla zdrowia i mniejsze zanieczyszczenie środowiska, a nie wożenie swojego siedzenia pod samo wejście i narzekanie

 7. Nie dość że piniędzy nie mają i płaczą że paliwo takie drogie, to jeszcze autami na stację jadą. Co za dziadostwo. Mam nadzieję, że się posypią srogie mandaty.

 8. Czytam te komentaże i oczom nie wierzę… skąd tylu odwrotnie ineteligentnych??? Paliwo jest drogie bo Orlen wywindowal marżę z 4 dolarów rok temu na ponad 34 dolary na baryłce. Drogie paliwo oznacza podwyżki w każdej dziedzinie zycia ameby – za rowerki i części do nich też. Wasze spodnie rurki również podrożeją jak i sojowe latte. Chlebuś, bułeczki, zieleninka- d o s ł o w n i e wszystko! i nie przez ceny ropy czy jakąś tam wojnę a przez marże monopolisty i to państwowego ponoć…. Możliwe, że blokady Orlenów niewiele dadzą -faktycznie wariant Sri Lanki byłby najlepszy – to jest drodzy „działacze” prawdziwa demokracja :))

 9. No i jak zwykle teksty typu przyjedź autobusem lub rowerem. Gamoniu jeden z drugim twoje bułeczki, chleb i wędlinka do twojego sklepu rowerkiem przyjeżdżają? No powiedz? Już nie długo dwa razy więcej za niego zapłacisz i zobaczymy wtedy twoje komentarze. WSZYSCY NA BLOKADY (nawet na rowerach), musimy zacząć pokazywać swój sprzeciw. A jak będzie dużo uczestników to trzeba się rozjechać po innych Orlenach i zacząć je blokować.

 10. Jeżeli komuś nie podoba się cena na orlenie to przecież może tankować tam gdzie jest taniej,jak podawane jest że na bp jest taniej o 25 gr to trzeba jechać tam a nie blokować orlen i zmuszać wszystkich żeby jechali do jakiegoś bp. Ryży bóg wojny zapowiedział,że wypuści w teren swoje ogry i tak robi żeby siali zamęt przed wyborami, bo na słowne argumenty nie ma żadnych szans wygrać dla niego tylko ulica i zagranica się liczy. Jak PO przejmie władzę to dopiero będzie bieda. Jak oni rządzili paliwo gwałtownie z ceny ok.3,50 skoczyło na 5zł a zarobki nie dochodziły nawet do 1500 dla najmniej zarabiających i nie było 500+ żeby utrzymywać jak to niektórzy twierdzą nierobów. Jeździłem zawodkwo wtedy i doskonale pamiętam.