Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

W sobotę będą blokować stacje paliw. „Poprzednia akcja była tylko próbą, do tego, co się będzie działo”

Zaplanowana została kolejna akcja blokady stacji Orlen przez kierowców niezadowolonych z wysokich cen paliwa. Tym razem odbędzie się ona w ponad 100 lokalizacjach na terenie całego kraju.

108 komentarzy

 1. a co z blokadą leroy. obi, tmobile, orange, nescafe itp – kiedy sankcje na firmy z opornych sankcyjnych krajów?

  • Nie igraj z ogniem

   Nie broń syneczku upowców bo będziesz pastował pomniki moich pradziadków. Tam jest wojna między ruskimi i nic ci do tego. Zajmij się Polską.

 2. Nie stać mnie na paliwo to nie tankuje chodzę pieszo lub rowerem jadę paliwa w Polsce są jedne z najtańszych w Europie.

 3. Pustaki z peło lewicy myślą że w Polsce tylko wszystko drożeje jedźcie na zachód zobaczycie jakie tam mają ceny.

 4. zemborzycka i niemce …zablokowac drogę na 3 godziny i mają obstrukcję spece od stanów kryzysowych …ale w RP to sie nie Zdarzy …katolicki kraj

 5. oni to źle robią, powinni wszyscy przyjść z kanistrami i lać po 5 litrów a potem i np płacić tylko bilonami. Wszystko na spokojnie, powolutku, a to jeszcze kawusię sobie zamówić, albo paróweczkę a jaka parówka? a jaki sos… to trzeba dokłanie przemyśleć.
  I tak każdy klient po +6 minut obsługi i kolejki same się zrobią.
  Po co bawić się w jakieś przyjeżdżanie i marnować paliwo, blokowanie samochodami i narażać się na napalonych funkcjonariuszy.
  W każdą osobówkę, 5 osób, każdemu kanister i niech „tankują”, 5 samochodów, i od razu 25 osób do kolejki, to przy dwóch kasach to z godzinę spokojnie im zajmie. A przecież można się od razu z powrotem na koniec kolejki ustalić.

  I cyk stacja zablokowana, wszystko legalnie 🙂

  • Zawsze coś kupią i orlen zarobi brawo dla tych blokujących dzbanów ale co zrobić ryży karze sługusy wykonują polecenia .

  • i komu zrobią „na złość” gamoniu ??? no komu ?

 6. Takie jeden łysy

  Jak czytam komentarze, to chyba niektórzy nie rozumieją, że jak jeżdżą rowerem, czy chodzą pieszo, lub jeżdżą autobusem to podwyżki paliw ich nie dotyczą? Zaczniecie skamlać jak chleb będzie po 10PLN, a wędlina po 80PLN/kg bo cena paliwa ma wpływ na wszystko. Jak cena transportu idzie w górę, rosną ceny praktycznie wszystkiego. Tak więc powinszować inteligencji. Bez urazy.

 7. BRAWO. Wszyscy na blokadę.
  Kto nie blokuje ten za PiS!
  Kto nie blokuje ten za PiS!

  • Ja nie blokuje jestem za PiS i za Polską nie za szwabami

   • Przede wszystkim popierasz komunizm i antyPolskę, owco do strzyżenia przez pisowską watahę obszczymurków i karierowiczy.

   • piss za twoje podatki zrobił przetarg na paliwo do rzadowych samochodow na 85mln zl, a ty płać za litr 8zl i wiecej w niedalekiej przyszlosci

 8. Pisowscy bonzowie i reszta namaszczonych przez karla ma się dobrze razem z rodzinami są zabezpieczeni. Ale cierpia na tym zwykli ludzie,my wszyscy.

 9. Taka jest prawda

  Już skur…… przygotują się do zmian cen w przyszłości. Na pylonach już są zmieniane cyfry na kilku cyfrowe. Aby można było wyświetlać ceny powyżej 10zl za litr. To wszystko nastąpi w niedługim czasie.
  Ten kto głosował na PiS nie powinien dziś jeść chleba.

 10. Znowu wieśniaki się zjadą ,jak was nie stać zatankować awdi I bmw to siedzieć w domu.

  • Wiesniaki to maja tanie paliwo rolnicze ciołku jeden.
   Pozatym oni nie będą protestować bo głosują na PiS. Dzięki nim oni rządzą.

Z kraju