Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

W ramach protestu zablokują dziś trasę Lublin – Zamość. Będą chodzić po przejściach dla pieszych

Dziś po godzinie 17 kierowcy poruszający się drogą krajową nr 17 Lublin – Zamość napotkają na utrudnienia w ruchu związane z protestem mieszkańców. Sprzeciwiają się oni wywłaszczeniom pod budowę nowej linii kolejowej.

23 komentarze

 1. Banda nie powiem czego. Łajzy jaj nie mają, żeby protestować w Warszawie, bo wiedzą, że ich szybko wyniosą. To może ja w ramach protestu, że chcę mieć większą wypłatę zablokuję tym łajzom chałupy? Jak myślicie, mój szef przejmie się protestem?

 2. Pożeczki rwać bo oblatują.

 3. Powinni protestować na trasie wyścigu, przyblokować kolarzy

 4. Pożeczki to sam rwij, ludzie będą rwać porzeczki?

 5. Wszystko rozumiem, ale moje dzieci gotowały się w tym czasie w samochodzie – jadąc z wycieczki……czemu one są winne w tym konflikcie ?

  • Ty to rozumiesz, ale te gbury protestujące już nie. Chcą, żeby o ich problemie było głośno? Niech zablokują kolarzy! Ci też niczemu nie są winni, ale przynajmniej protest będzie w tv.
   Jak widać, premier z prezesem tak się przejęli, że już pędzą na rozmowy.

 6. Ale jak to?
  Elektorat popisu uderza w swoich rządzących

 7. Głupota i patologia w jednym kto podejmuje takie bezczelne i prowokacyjnie decyzję dom na pożyczkę która wzrosła prawie potrójnie chcą poprowadzić tory przez nowe domy i gospodarstwa Zwódne (gmina Zamość) a z tyłu za domami szczere pola na szerokość 4km a oni domy chcą kasować ktoś ma w tym cel sprawdzają ludzi na ile można ich okraść