690 680 960

W pojeździe ciężarowym doszło do wystrzału opony. Uszkodzonych zostało sześć pojazdów

W czwartek wieczorem na drodze S12 doszło do wystrzału opony w pojeździe ciężarowym. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 21 na drodze S12 w Sieprawicach, pomiędzy węzłem Jastków a węzłem Lublin Sławinek. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wystrzale opony w pojeździe ciężarowym.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w wyniku tego zdarzenia uszkodzonych zostało sześć samochodów osobowych. Pojazdy biorące udział w zdarzeniu zajmują obecnie pas awaryjny. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Częściowo zablokowany jest pas awaryjny oraz prawy pas ruchu w kierunku Warszawy. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 23. Miejsce zdarzenia zabezpieczają policjanci oraz służba drogowa.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

21 komentarzy

 1. jezdza na strarych fredzlach i tak jest

 2. Co ty pierd…sz… Nowe też potrafią wystrzelić

 3. to i tak wina Tuska i PO

 4. Widziałem podobne zdarzenie, wybuch opony w ciężarówce. Na szczęście nikogo nie uszkodził ale eksplozja była potężna. Zawsze jak wyprzedzam ciężarówkę obawiam się możliwej eksplozji.

 5. Szwagier Paderyszczyka, siory Mańki brat rodzony

  A to pech

 6. ciekawe kiedy zabronią nalewek? w lecie zginęła babcia przez rozwaloną oponę

 7. Ciekawe, pod jakim kątem będzie dalej analizowane to zdarzenie. Działania sił nieczystych? Negatywnego wpływu żył wodnych? Niekorzystnego układu gwiazd? Promieniowania 5G? A może nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, którego nikt nie mógł przewidzieć, a tym bardziej mu zapobiec?

  Bo raczej nikt nie ośmieli się napisać, że to oszczędzanie Dziad-Transów na cudzym mieniu, zdrowiu i życiu oraz dochodzenie do zysków po trupach – czasami osób postronnych, czasami samych kierowców, ale nigdy tych, którzy są jako właściciele odpowiedzialni za stan taboru w swojej firmie.

  • Ogólnie jestem przekonany, że masz racje i winny jest stary kapeć.
   Ale jest też niewielkie prawdopodobieństwo, że na ulicy mógł leżeć jakiś klamot – wtedy i nówka pewnie strzeli…

 8. Najdziwniejsze, że nie doszło do żadnego kontaktu pomiędzy pojazdami (bynajmniej czytając treść artykułu).
  Zatem jedna opona… uszkodziła sześć pojazdów. Niezła opona. Musiała mieć dobry rozrzut…

 9. Nowe chińskie na przedniej osi strzelały! Przestali je kupować! Opona to nie tylko bieżnik, to czasami zdarzają się wybulenia na boku czy czole opony bo puścił drut w środku osnowy! Nie po bieżniku się ocenia jakość! Przeładowanych transportów nie ma bo załadunkowy odpowiada karnie za to, że tyle załadował! Wystarczy, że na nowej oponie złapie kapcia, nie wyczuje że go ma bo ma 6 kół w naczepie i taką oponę rozerwie i w strzępy wjedzie te 6 aut. I nie musi to być nazwane wystrzał a rozerwanie – taka subtelna różnica bez winy producenta opony a jakże istotna w ocenie przedsiębiorcy transportowego czy producenta opon!

 10. sprzedawca opon z chin

  Chińska opona bardzo dobra opona ,pan kupować taniutkaaaaaa!!!!

Kursy walut

 • USD 4.3501zł 0.07%
 • GBP 5.3803zł 0%
 • EUR 4.6529zł 0.15%
 • CHF 4.8483zł -0.05%

Polub nas