Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

W najbliższą sobotę pod Lublinem odbędzie się otwarcie Magazynu Centralnego Manufaktury Bolesławiec (wideo)

Już w najbliższą sobotę w podlubelskim Tereszynie zostanie otwarty Magazyn Centralny Manufaktury Bolesławiec. Jedną z atrakcji będą warsztaty ceramiczne.

Otwarcie Magazynu Centralnego Manufaktury Bolesławiec zaplanowane jest na najbliższą sobotę 10 kwietnia na godzinę 10:00. Po uroczystym przecięciu wstęgi, na gości czekać będzie wiele atrakcji.

Przewidziane jest spotkanie z władzami Manufaktury Bolesławiec, przedstawicielami Bractwa Ceramiki, główną technolog, a także artystami. Pobyt będzie umilała muzyka na żywo. We wnętrzach Magazynu Centralnego znajdziecie wiele unikatowych bolesławieckich wzorów, a także będziecie mieli okazje stworzyć swoje własne naczynie podczas warsztatów ceramicznych.

Na otwarciu zjawią się przedstawiciele władz lokalnych i znanych osobistości z kraju. Główny właściciel Paweł Zwierz na otwarciu obiektu wręczy prezydentowi Lublina puchar wraz z herbem Lublina wymalowanym przez najlepszą artystkę Manufaktury Bolesławiec.

Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa liczba osób, które będą mogły w tym dniu odwiedzić obiekt jest ograniczona.

(fot. wideo nadesłane)

3 komentarze

  1. A w którym miejscu w Lublinie odbędą się uroczystości katastrofy Smoleńskiej ?

  2. nie cierpię zuka

    co ma wspólnego żuk z tereszynem, znów jakieś numery wycina ten obrotny gospodarz. Jak nie otwarcie parasola to zamknięcie galerii. I tak mu schodzi dzień za dniem , oby jak najwięcej inspracji

Wiadomości z info112