690 680 960

W kiosku oprócz gazet miał coś jeszcze

Kryminalni z Łęcznej zatrzymali mężczyznę, który posiadał marihuanę. Mężczyzna przyznał, że przywiózł narkotyk z Holandii. Wkrótce sprawą 45-latka z Lublina zajmie się sąd.

Łęczyńscy kryminalni pozyskali informację, z której wynikało, że mieszkaniec Lublina może posiadać narkotyki. Mundurowi mieli podejrzenia, że zabronione substancje mogą znajdować się w miejscu zamieszkania 45-latka lub w miejscu prowadzenia działalności gospodarczej, czyli w jednym z kiosków na terenie miasta.

Mundurowi pojechali na przeszukanie wytypowanych adresów. Jak się okazało, mężczyzna posiadał marihuanę w kiosku na terenie Lublina. Narkotyki schowane były w szklanym słoiku. Policjanci zabezpieczyli blisko 30 gramów narkotyku. Jak się okazało, marihuanę mężczyzna przywiózł z Holandii.

Mieszkaniec Lublina został zatrzymany i przewieziony do komendy. Policjanci przedstawili mu zarzuty posiadania oraz przywozu wewnątrzwspólnotowego suszu marihuany. Po wykonanych czynnościach został zwolniony. Wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem.

Zgodnie z treścią ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Łęczna)

10 komentarzy

 1. Co grozi, co grozi, nic mu nie zrobią, jak gościa złapali i zaczną sypać gdzie jest towar to ponad 20kg znaleźli i co po 6 m-c wyszedł i się śmieje ze wszystkich, tak dziadzieją sądy. Masakra

  • Ten co go recydywie złapali, no wyszedł i poszedł do pracy i udaje porządnego obywatela, ciekawe jak długo, pewnie do końca zawiasów a potem dalej handel taka rodzina patologiczna.

 2. Ten co go recydywie złapali, no wyszedł i poszedł do pracy i udaje porządnego obywatela, ciekawe jak długo, pewnie do końca zawiasów a potem dalej handel taka rodzina patologiczna.

 3. Tylko 5 lat za przemyt śmiertelnego narkotyku? Szkoda, że nie próbował przemycić go z Azji. Tam wiedzą co robić z takimi bandziorami.

  • śmiertelnego narkotyku? jak się nie znasz to nie pisz. To przecież tylko Marysieńka

  • Ale ty jesteś pusta to ma być śmiertelny narkotyk hahaha to alkochol zabija najwięcej ludzi każdego roku a Marichuana jeszcze nikogo . A po co miał by go z Azji przemycać jak Holandia pod nosem i najlepszy towar

 4. Poj….. polskie prawo, dać chłopu spokój. Rzeczywiście wielki przestępca a „polycja” zbiera laury hahaha jakby co najmniej Zwierza zawinęła….

 5. Na drugi raz będzie wiedział aby się nie przyznawać bo teraz odpowiada z dwóch paragrafów, a tak odpowiadałby tylko za posiadanie..
  Mógł powiedzieć że znalazł na ulicy… nie muszą mu wierzyć liczy się co na papierze.

 6. Dzieci najlepiej wiedzą co dla nich dobre 😀

 7. Słoik z Biedronki domowe przetwory hahaha 🙂

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas