690 680 960

W kilka godzin budynek zmienił położenie. Obiekt przetransportowano w całości (zdjęcia)

Wieczorem budynek stał w jednej części miasta, rano znalazł się już w innej. W nocy został przewieziony do nowej lokalizacji.

W nocy z poniedziałku na wtorek w Biłgoraju prowadzone były prace związane z przenoszeniem budynku. Obiekt, który zlokalizowany był w rejonie dworca PKS, przez dłuższy czas wykorzystywany był w celach gastronomicznych. Kiedy lokal zmienił adres, właściciel budynku postanowił ustawić go w innym miejscu. Zapadła decyzja, że zostanie on przetransportowany w całości.

Tego skomplikowanego i niełatwego zadania podjęła się firma Panas Transport spod Zamościa. Od lat specjalizuje się ona w transporcie ładunków wielkogabarytowych. Za pomocą specjalistycznego sprzętu budynek został przewieziony do nowej lokalizacji.

Cała operacja realizowana była w godzinach wieczornych i nocnych. Wszystko dlatego, że przewóz tak dużego obiektu wymagał wyłączenia z ruchu kilku ulic, jak też usunięcia ustawionych przy jezdni znaków.

To nie pierwszy tego typu transport, jaki realizowano w naszym regionie. Dwa lata temu w powiecie parczewskim w podobny sposób przenoszono budynek mieszkalny. Wówczas, do przewiezienia wiekowego i wykonanego z drewna domu, przygotowywano się przez kilka tygodni.


(fot. Biłgorajska.pl)

7 komentarzy

 1. Niezłego schiza można dostać rano po imprezie. Idziesz i do chałupy nie możesz trafić …

 2. Po co ten artykul. Przeciez duzo firm duzo rzeczy transportuje

 3. Dziadek ze Slamsowa

  I zapamiętać mi tu raz na jutro… jak będziecie chcieli przenieść chałupę z miejsca na miejsce, to do firmy Panas Transport spod Zamościa, a jak będziecie chcieli ją rozebrać, to podpalić, a strażacy co ugaszą to ugaszą, a resztę rozbiorą…

 4. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Jak na gołe okulary widać, Polacy potrafią…
  Wystarczy chcieć…

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas