Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

W Dąbrowicy imprezują w niezwykle szczytnym celu. Na brak atrakcji nie można narzekać (zdjęcia)

Piknik Charytatywny w Dąbrowicy ma na celu wsparcie rehabilitacji i leczenia małego mieszkańca gminy Jastków. Dla uczestników przygotowano szereg atrakcji. Cały czas można jeszcze wziąć udział w imprezie a tym samym wesprzeć chłopca.

Na boisku w Dąbrowicy koło Lublina odbywa się Piknik Charytatywny. Zorganizowane przez Stowarzyszenie R.B.S. wydarzenie ma na celu wsparcie rehabilitacji i leczenia małego mieszkańca gminy Jastków. Henio urodził się jako skrajny wcześniak w 26 tygodniu ciąży i boryka się z wieloma schorzeniami.

Dla uczestników przygotowano szereg atrakcji. Na najmłodszych czekają animacje, gry i zabawy oraz dmuchawce. Rozgrywany jest turniej piłki nożnej, do tego dochodzi wielkie grillowanie. O występy artystyczne zadbały zaś zespoły Solaria, MELO oraz News, Kapela ZPiT Dąbrowica, a także kabaret OT.TO.

Piknik w Dąbrowicy odbywa się już po raz drugi. W ubiegłym roku wspierano leczenie małej Amelki i udało się zebrać na ten cel ponad 30 tys. złotych. Dziś dziewczynka była obecna na wydarzeniu i sama włączyła się w akcję pomocy dla Henia. Datki zbierała też posłanka Magdalena Filipek-Sobczak.

Cały czas można jeszcze wziąć udział w imprezie a tym samym wesprzeć chłopca. O godzinie 18:00 rozpoczną się koncerty i występy sceniczne a na godzinę 20:00 zaplanowana jest wielka zabawa taneczna.

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

3 komentarze

  1. może Rydzyk dołoży albo Czarnek z Willi Plus i jego koledzy

  2. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    Parking dla pojazdów poprawcie na przyszłość,wystarczy zrobić glebogryzarką te łąka ,a później kultywatorem z broniami i zasiać trawę a tam takie doły , że silnik można wyrwać z samochodu i amortyzatory do wymiany po jeździe po takich dołach i wyrwach ukrytych w byle jak skoszonej trawie

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport