Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Volvo wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Dwie młode osoby trafiły do szpitala

Dwie osoby trafiły do szpitala po tym, jak volvo wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Wstępne badanie na zawartość narkotyków w organizmie kierowcy dało wynik pozytywny. Od mężczyzny została pobrana krew do badań.

Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut po północy w miejscowości Glinny Stok w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo, w rejonie skrzyżowania dróg wojewódzkich numer 814 i 815.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 22-letni mieszkaniec Parczewa, kierując volvo nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych na drodze. Podczas zbliżania się do skrzyżowania dróg stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca wspólnie z 18-letnią pasażerką trafili do szpitala.

Jak się okazało 22-latek nie odniósł groźnych obrażeń i po badaniach został zwolniony do domu. Mężczyzna był trzeźwy, ale wstępne badanie na zawartość narkotyków w organizmie kierowcy volvo dało wynik pozytywny, wobec czego pobrano od niego krew do badań. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Parczew)

Autor: redakcja

10 komentarzy

  1. Grabarz dyżurny Miasta Inspiracji (d. Lublin

    …po badaniach został zwolniony do domu… a ja tak czekam na klienta

  2. i macanko nie wyszło

  3. Tym razem volvo wycofane z wyścigu. Robi się coraz bezpieczniej!

  4. i pyk 30km/h…

    • Znam takie motoryzacyjne talenty, że i przy 30/h traciliby panowanie i lądowaliby w rowie, na drzewie, czy słupie.