690 680 960

Volvo wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Dwie młode osoby trafiły do szpitala

Dwie osoby trafiły do szpitala po tym, jak volvo wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Wstępne badanie na zawartość narkotyków w organizmie kierowcy dało wynik pozytywny. Od mężczyzny została pobrana krew do badań.

Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut po północy w miejscowości Glinny Stok w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo, w rejonie skrzyżowania dróg wojewódzkich numer 814 i 815.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 22-letni mieszkaniec Parczewa, kierując volvo nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych na drodze. Podczas zbliżania się do skrzyżowania dróg stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca wspólnie z 18-letnią pasażerką trafili do szpitala.

Jak się okazało 22-latek nie odniósł groźnych obrażeń i po badaniach został zwolniony do domu. Mężczyzna był trzeźwy, ale wstępne badanie na zawartość narkotyków w organizmie kierowcy volvo dało wynik pozytywny, wobec czego pobrano od niego krew do badań. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Parczew)

10 komentarzy

 1. Grabarz dyżurny Miasta Inspiracji (d. Lublin

  …po badaniach został zwolniony do domu… a ja tak czekam na klienta

 2. i macanko nie wyszło

 3. Tym razem volvo wycofane z wyścigu. Robi się coraz bezpieczniej!

 4. i pyk 30km/h…

  • Znam takie motoryzacyjne talenty, że i przy 30/h traciliby panowanie i lądowaliby w rowie, na drzewie, czy słupie.

Kursy walut

 • USD 4.2559zł 0.75%
 • GBP 5.2567zł 0.55%
 • EUR 4.5376zł 0.34%
 • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas