Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dwa volkswageny, dwie kierujące, jedno drzewo. Dwie osoby w szpitalu

Dzisiaj po południu w Czosnówce samochód osobowy uderzył w drzewo. Kierująca chciała uniknąć zderzenia z innym autem.

Do wypadku doszło w niedzielę o godzinie 12:55 w miejscowości Czosnówka pod Białą Podlaską. Uczestniczyły w nim dwa volkswageny kierowane przez kobiety. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze bialskiej drogówki, kierująca volkswagenem passatem, jechała ulicą Bialską w kierunku miasta. Z naprzeciwka tą samą ulicą poruszała się z kolei kierująca volkswagenem golfem, która nagle wprost przed nadjeżdżającym z drugiej strony autem zaczęła skręcać w lewo.

Kierująca passatem, widząc że nie uniknie zderzenia, skręciła gwałtownie w lewo, auto zjeżdżając na przeciwny pas jezdni ominęło golfa, jednak po chwili wpadło na pobocze i uderzyło w przydrożne drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Do szpitala zostały przewiezione dwie osoby, kierująca oraz podróżujące z nią dziecko.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze policji, przyczyną zderzenia było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą volkswagenem golfem.

Dwa volkswageny, dwie kierujące, jedno drzewo. Dwie osoby w szpitalu

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-05-18 22:00:39

2 komentarze

  1. Cieć z Lubartowskiej

    Skręcała, wymusiła jakby nie mogła poczekać te 10-15 sekund, aż by ta druga mogła na spoko przejechać.
    Baba, facetowi niechętnie ustępuje pierwszeństwa, a co dopiero innej babie.
    To takie kobiece.

  2. no i znowu drzewoo..ehh jakby ich nie było az tyle przy drodze to wpadłaby w rów i najprawdopodobniej nie doznalaby takich urazów…