Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Volkswagen uderzył w betonowy przepust. Podróżujący pojazdem mężczyźni byli nietrzeźwi (zdjęcia)

Do szpitala z obrażeniami ciała trafili dwaj nietrzeźwi mężczyźni, po tym jak volkswagen uderzył w betonowy przepust. Policjanci ustalają, kto kierował pojazdem w chwili wypadku.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 18 w Guciowie w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w betonowy przepust.

Policjanci ustalili wstępnie, że pojazdem podróżowali dwaj młodzi mężczyźni, 18-latek ze Zwierzyńca i 20-latek z gminy Zwierzyniec. Prawdopodobnie w wyniku nadmiernej prędkości, kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust, a następnie wpadł do przydrożnego rowu.

Mężczyźni podróżujący pojazdem zostali przewiezieni do szpitala. Jak się okazało obaj młodzieńcy byli nietrzeźwi, mieli po ponad 1,5 promila alkoholu. Obaj również nie posiadali uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci ustalają, który z mężczyzn w czasie wypadku kierował volkswagenem.

Volkswagen uderzył w betonowy przepust. Podróżujący pojazdem mężczyźni byli nietrzeźwi (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

9 komentarzy

  1. Dwie młodociane moczymordy…/….

  2. Ja bym ich nie wiózł do szpitala , a do prosektorium na 24 h gdy zobaczyli gdzie są to by może zrozumieli źe po pijaku się nie jeździ.

  3. jakby byli trzeźwi to by było conajmniej dziwne

  4. Cytując klasyka należało by powiedzieć oj szkoda, szkoda – że to nie ich ostatnie tango. Ale nie tracimy nadziei może następnym razem…

  5. jaka szkoda, że przeżyli…

  6. Mordercy..

  7. kolejne zamojskie Ameby mózgowe. w sumie jak całe LZA. ich to się trzeba bać na drodze, ostatni przykład dojeżdżam do skrzyżowania 300 metrów przed kałdi a3 wyprzedza skończył manewr kierunek w lewo i hamuje. to są właśnie zamojskie buraki. cukrownia Werbkowice swoje zrobiła z oparów powstało tyle buraków że to strach

Z kraju