Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uwaga kierowcy! Od przyszłego tygodnia utrudnienia na ul. Narutowicza

W przyszłym tygodniu wykonawca wróci na plac budowy w zakresie bocznych wlotów ul. Narutowicza. Prace będą realizowane na ulicach: Konopnicka, Orla, Krucza.

Prace rozpoczną się w rejonie ul. Konopnickiej. Będę one polegały przede wszystkim na wymianie konstrukcji nawierzchni jezdni, chodników. Prace będą realizowane całą szerokością jezdni przy pełnym jej zamknięciu. Najpierw dotyczyć to będzie odcinka od ul. Chopina do ul. Orlej, a następnie od ul. Orlej do ul. Narutowicza. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała ok 1,5 miesiąca.

Po zakończeniu prac na ul. Konopnickiej wykonawca przeniesie się z robotami na ul. Orlą. Prace będą realizowane w podobnym zakresie.

W kwietniu rozpocznie się także przebudowa bocznych wlotów ul. Narutowicza po stronie wschodniej. Jako pierwsza przebudowywana będzie ul. Graniczna.

Od 5 maja do 31 sierpnia będą realizowane prace na ul. Narutowicza na odcinku od ul. Okopowej do ul. Lipowej. Przebudowa będzie prowadzona przy pełnym zamknięciu ulicy z dopuszczeniem do ruchu pojazdów: osób mieszkających na wskazanym odcinku ulicy, zaopatrzenia sklepów działających na wskazanym odcinku ulicy, służb komunalnych, budowy.

2014-04-02 14:07:22
(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Z kraju