Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Utrudnienia w ruchu po wypadku na trasie Lublin – Krasnystaw. Interweniował śmigłowiec LPR

W niedzielę po południu na drodze krajowej nr 17 doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Na trasie Lublin – Krasnystaw występują duże utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w niedzielę przed godziną 13 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Dziecinin w powiecie krasnostawskim. Jak informują służby drogowe pojazd osobowy zderzył się tam z motocyklem. Do zdarzenia doszło na wysokości stacji paliw.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W chwili obecnej droga jest całkowicie zablokowana. Ruch skierowano na objazdy.

Utrudnienia z przejazdem pomiędzy Piaskami a Krasnymstawem mogą potrwać około 3 godzin. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Utrudnienia w ruchu po wypadku na trasie Lublin – Krasnystaw. Interweniował śmigłowiec LPR

(fot. nadesłane Monika)

31 komentarzy

  1. motocyklem jeżdże kilka razy w roku w większości autem niestety od razu wymuszają na mnie kierowcy aut , ale miło jak nie nie jednemu Bimmerowi na skrzyżowaniu pokaże się ból pupki jak dym za mna powącha biedak w swoim E od 2000 tyś w góre na OLXie ha ha

  2. Żal mi was. Jesteście tak bezdennie prości, w waszych oczach nieskazitelni, idealni i najmądrzejsi. Nie wiecie co się stało i jak, ale już macie tę waszą tępą odpowiedź na wszystko.

  3. Bardzo sporadycznie czytam komentarze do artykułów. Dlaczego? Mam wrażenie, ze w naszym województwie każdy ma swoje święte „ja” i nikt inny nie ma racji…nawet prokurator, policja czy świadek wypadku. Ludzie w naszym regionie są zawistni, zazdrośni i co najbardziej przykre – lubią jak komuś dzieje się krzywda. Proste zachowanie prostych ludzi. Wszyscy pochodzą od małpy, wszyscy maja korzenie na wsi a mieszkańcy Lublina uważają się za wyższych – jakby conajmniej wygrali na loterii mieszkanie w „mieście”. Bulionerzy, proponuje trochę zejść na ziemie.

  4. Nie mieści mi się w głowie że można być tak złym człowiekiem (jak niektórzy z piszących tutaj) aby wyrażać radość z czyjegoś wypadku. Na szczęście wypadek nie był śmiertelny, motocyklista cudem przeżył, z nieoficjalnych ustaleń auto z drogi podporzadkowanej wyjechało motocykliście prosto pod koła…

  5. Mam nadzieję na szybki powrót do zdrowia poszkodowanego motocyklisty. Każdy poważny wypadek jest tragedią. Nie obwiniajcie się wzajemnie, że motocyklista, w dodatku miał szybszą maszynę bo czerwona i do tego kierowca był praworęczny bo to oni najwięcej wypadków powodują.
    Jestem przekonany, że zarówno poszkodowany jak i osoba która spowodowała ten wypadek bardzo żałują swojej nieprzewidzianej decyzji.