690 680 960

Utrudnienia w ruchu po wypadku na obwodnicy Lublina. Jedna osoba nie żyje AKTUALIZACJA

W sobotę rano na drodze ekspresowej S12/S17 doszło do zderzenia pojazdów. Występują duże utrudnienia w ruchu na obwodnicy Lublina.

Duże utrudnienia w ruchu występują na obwodnicy Lublina. Jak nas poinformowano, na pasie w kierunku Warszawy, przed węzłem Zadębie, pojazd osobowy uderzył w barierę energochłonną.

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Jak nam przekazano w wypadku poszkodowane zostały trzy osoby, w tym dziecko. Jedna z osób jest w stanie ciężkim. Zablokowany został ruch od strony Piask.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 12.

AKTUALIZACJA 10:20

W wyniku wypadku poszkodowana została 26-latka kierująca pojazdem osobowym oraz 7-letnie dziecko. W najcięższym stanie do szpitala trafił 34-letni pasażer. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł w szpitalu. Na miejscu wypadku policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(fot. Policja Świdnik)

31 komentarzy

 1. Moja baba to by bolid F1 poprowadziła. Baba babie nie równa i basta.

 2. a przecież można jechać jeszcze szybciej dłubiąc w telefonie, zabić się i nie stwarzać więcej zagrożenia dla innych…

 3. Jestem za wprowadzeniem arabaskiego prawa

  Baby w Polsce posiadają jednie 30% PJ ogółu stąd mniej wypadków, kolejną rzeczą jest , że jak jedzie rodzina to niemal pewne , że kieruje mężczyzna czyli jeszcze mniej baba ma do powiedzenia
  Czyba , że wracają z imprey , wesel, etc
  Płacz i lament później , rozpaczcz
  Baba: pranie , sprzątanie, gotowanie …lecz codziennie wieczorem zapraszam ją za to na lody :_)) żeby nie było , że się nie troszczę

  • Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

   Kobiety stanowią 46% posiadaczy prawa jazdy w Polsce.

   Reszty nie skomentuję, bo to już czysty seksistowski hejt.

 4. Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

  „Statystyki pokazują, że nieco ponad 10 lat temu, co 3 dorosła kobieta w Polsce posiadała prawo jazdy kategorii B. Z ostatnich danych pochodzących z CEPiK (Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców) wynika, że na 20 mln kierowców aż 44% tj. około 8,8 mln stanowią kobiety i liczby te stale rosną. Mężczyzn za kierownicą jest już tylko niewiele więcej.”

  „Według danych policji z 2016 roku, znacznie częściej sprawcami wypadków drogowych byli mężczyźni i spowodowali oni aż ok. 75% z nich. Tylko za co 5 wypadek odpowiedzialna była kobieta. Podobnie sprawa ma się, jeżeli chodzi o pieszych sprawców wypadków, gdyż tutaj również przeważającą część (67,3%) stanowią mężczyźni.

  Równie istotne są informacje odnośnie konsekwencji wypadków spowodowanych przez kobiety i mężczyzn. O ile można to tak ująć, to w tej kwestii również kobiety mogą „pochwalić się” mniejszą szkodliwością spowodowanych przez nie wypadków. Zaledwie w co 25 wypadku spowodowanym przez kobietę, ginęła co najmniej jedna osoba, natomiast w przypadku mężczyzn już co 11 wypadek przynosił ofiary śmiertelne.”

  http://www.prawo-jazdy-360.pl/aktualnosci/kobiety-za-kierownica

  • Szkoda ze zginą młody chłopak a ty nadal wypisujesz te nic nie warte wypociny. Obrońca morderczyni drogowej.

  • @Polski Kołnierz
   Według statystyk PIJANI kierowy spowodowali w ub.roku 5,9% wypadków… Czyli 94,1% spowodowali TRZEŹWI!! I to nie są różnice kilku procent tylko kolosalne. Idac twoim tokiem rozumowania-pijani sa lepszymi kierowcami.!

   A tak na poważnie-jak już wyjrzysz trochę na świat, przestaniesz czytać sfeminizowane sztucznie sporządzane denne artykuły pisane przez-a jakże-baby zobaczysz dlaczego tyle osób ma dość kalectwa bab za kierownica przy jednoczesnym nadmuchiwaniu stwierdzeń jakie to są wspaniałe. I zatykaniu ust ludziom odważnym na tyle żeby mówić prawdę?

   Dlaczego nikt nie zrobi RZETELNYCH STATYSTYK?
   Porówna ile kobiet a ile mężczyzn użytkuje to posiadane prawo jazdy (to ze posiadam macice nie znaczy ze co roku rodzę dzieci),
   Ilość pokonywanych kilometrów i przede wszystkim-związane z tym realne prawdopodobieństwo wypadków.

   Jestem kobieta i mam dość wmuszania wszędzie dookoła idealności kobiet w każdej dziedzinie. Zwłaszcza ze to co widuje na drodze kompletnie od „idealizowania” odbiega.

  • 100% Mężczyzna

   wierzysz statystykom CEPIKu ….jest tam wpisanych zarejestrowanych: 1mln 800tys. maluchów , 800tys. polonezów, 500tys. dużych fiatów , 300 tys. syren …..
   … widzisz to na naszych drogach? zrób eksperyment poświęć 15 min oderwij się od garów stań przy drodze policz przejeżdżające auta, a w nich kierujących meżczyzn
   Przedstaw nam statystykę!

 5. Czy Wy jesteście ludzie normalni? Nic nie wiecie i sypiecie tekstami sięgającymi dna bo Was nie dotyczy ta sytuacja a ktoś przeżywa teraz tragedię. Piszecie głupie komentarze, ze słoiki jadą do Warszawy albo ze baba za kierownica i prowadzicie bezsensowne spory kto powoduje więcej wypadków. Ciekawe jakbyście się czuli gdyby to stało się w Waszej rodzinie. Zero współczucia. Uważam, że pisanie takich komentarzy jest nietaktowne i niekulturalne! Gratuluję Wam wszystkim tej kultury…

 6. Sama patologia że ściany wschodniej się tu wypowiada. Większość to gimbazy Co nawet samochodu nie mają.

 7. 100% Mężczyzna

  Przecież my do tego zdarzenia nie przyczyniliśmy się, do tej tragedii doprowadziłą ta wspaniała 'kierowniczka’
  to co pojawiło się na stronie jest swoistym protestem przeciwko tym sytuacjom, które widujemy codziennie na drogach prowadzonych pojazdów przez kobiety.

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas