Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Utrudnienia w ruchu na zjeździe z ul. Armii Krajowej w ul. Ułanów

Ponad tydzień potrwają prace przy modernizacji sieci ciepłowniczej w rejonie ul. Armii Krajowej. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami z przejazdem w rejonie prowadzonych prac.

W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi na sieci ciepłowniczej w terminie od 23 do 31 lipca br. nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na zjeździe z ul. Armii Krajowej w ul. Ułanów.

Odcinek ten będzie nieprzejezdny w dni powszednie w godzinach 7.00 – 18.00 oraz w soboty w godz. 7.00 – 15.00. Dojazd do ul. Ułanów będzie możliwy od ul. Herbowej.

Zalecamy zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. To ten węzeł o którym kilkukrotnie wspominałem, bo często tamtędy „latam”. Rowerem, autobusem, samochodem prywatnym, czasem pieszo.
  Dwa (niekiedy trzy) ciekawe przypadki nieznajomości przepisów można tam zaobserwować u 80% kierujących.
  Jeden do skręcanie w lewo z prawego pasa ruchu jedni jednokierunkowej (skręt z AK w lewo w ułanów).
  Drugi to zajmowanie dwóch pasów ruchu, bo jazda środkiem jezdni, która ma 2 niewyznaczone pasy ruchu (dla osobówek). Ta sama jednia co w punkcie 1.
  A trzeci to sygnalizowanie zamiaru skrętu w prawo – lewym kierunkowskazem, przy wyjeżdżaniu spod wiaduktu w AK.

  • Tym razem to popłynąleś z fantazją… Codziennie tą drogę przemierzam, czasem nawet po kilka razy i nigdy, ale to nigdy nie widziałem zadnej z sytuacji którą opisałeś. Ściemniasz bardziej niż rząd PiSu, mitomanie.

  • Która linia „lata” pod wiaduktem? Za często jeździsz tą hulajnogą na grzyby. Wiesz które.

 2. A nie dawno tam była robiona droga..nowy asfalt,chodnik…a teraz rozpierducha….Nie ma żadnego zgrania..jeden buduje,drugi rozwala..

Z kraju