690 680 960

Utrudnienia na obwodnicy Lublina potrwają wiele godzin. Skomplikowana akcja wyciągania ciężarówki (wideo)

Służby ratunkowe oraz policjanci zakończyli czynności, ruszyły za to działania mające na celu wyciągnięcie pojazdu z rowu. Utrudnienia mają potrwać wiele godzin.

Zakończyły się policyjne czynności w miejscu wypadku, jaki miał miejsce rano na obwodnicy Lublina. Jak już informowaliśmy, około godziny 7:30 na wysokości miejscowości Dys, pomiędzy węzłem Lublin Rudnik a węzłem Lublin Czechów, pojazd ciężarowy uderzył w stanowiącą element barier poduszkę energochłonną. Następnie przebił bariery energochłonne i wjechał do rowu.

Kierowca został uwięziony w rozbitej kabinie. Strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi ratownictwa drogowego, aby go ewakuować. Nieprzytomny obywatel Słowacji został przetransportowany do szpitala.

Obecnie na miejscu prowadzone są działania mające na celu wyciągnięcie pojazdu z rowu. Jak nas poinformowano, nie będzie to proste. Naczepa jest cała załadowana paletami z papierem. Ładunek dzięki temu, że był bardzo dobrze zabezpieczony, nie uległ zniszczeniu. Należy więc go przeładować na inny pojazd i zabezpieczyć.

Dopiero wtedy będzie można usunąć naczepę oraz ciągnik siodłowy. Ten ostatni uległ znacznemu uszkodzeniu. Dodano nam, że na razie nie ma planów zamykania obwodnicy dla ruchu pojazdów. Wypadek miał miejsce tuż przy Obwodzie Utrzymania Drogi, gdzie biegnie równoległa do ekspresówki droga, dzięki czemu większość prac ma być wykonywana właśnie z tego miejsca. Cały czas jednak zablokowany jest prawy i środkowy pas ruchu na jezdni w kierunku Warszawy i Rzeszowa.

(fot, wideo – lublin112)

6 komentarzy

 1. Na bank był wypoczety i na pewno nie przysnął .Ciekawe czy sprawdzą tachograf ,bo nie zdziwił bym sie ze „krecił” pauzę w chwili wypadku

 2. Z okazji dnia ubogich życzę Wam wszystkim mnóstwa pieniędzy.

 3. Jak operacje będzie przeprowadzała Straż Pożarna to faktycznie może potrwać.Postawienie ciężarówki ,która w Sobianowicach podczas rozładunku wywróciła się na bok zajęło im ok 7 godzin.Okoliczni rolnicy mówili ,że trzema ciągnikami zrobiliby to w godzine.

  • da AS
   sa tez tacy ktorzy twierdza ze ta ciezarowke w Sobianowicach postawili by jednym pierdnieciem, a w tatrach widzieli yeti – im tez wierzysz ASIE 🙂

 4. Każdy jest w swoim zawodzie najgorzej jak laik traktorzysta krytykuje, bo by to zrobił ale liny nie ma, a to mu się traktorek rozerwie w pół, ale on wi że najlepiej jest szarpać, a szarpie to młody koń.

 5. W Sobianowicach to faktycznie trwało długo a strażacy w takich operacja to styrlicowi buty mogą czyscic

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi