690 680 960

Uszkodzili oponę w seacie, zjechali na parking i zasnęli

Wczoraj wieczorem w rejonie ul. Diamentowej doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Kierowca seata uszkodził oponę, zjechał na parking, a następnie z pasażerem zasnęli w pojeździe.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 23 na ul. Diamentowej w Lublinie. Kierujący pojazdem marki Seat, jadąc ul. Diamentową w pewnym momencie uszkodził oponę. Widząc, co się dzieje, zjechał na parking przy pobliskim sklepie. Mężczyzna wyszedł z pojazdu obejrzał uszkodzenia i wsiadł do auta. Po chwili zasnął podobnie jak siedzący z przodu pasażer.

Świadek widzący zdarzenie powiadomił policję, podejrzewając kierowcę o prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Na miejscu interweniował patrol ruchu drogowego.

Chwilę trwało zanim mężczyźni siedzący w pojeździe przebudzili się. Jak się okazało kierowca pojazdu był trzeźwy. Badanie narkotesterem nie wykazało, aby był pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że długo z kolegą pracowali przez cały dzień i zmęczenie tak go znużyło, iż prawdopodobnie przysnął za kierownicą doprowadzając do uszkodzenia opony.

Po przeprowadzeniu policyjnych czynności obaj mężczyźni zostali zwolnieni do domu.

2018-08-08 17:35:02
(fot. nadesłane)

10 komentarzy

 1. Wiklinowy Nocnik

  juz frajer zadzwonil jakis… co spac w aucie nie mozna spoleczniaku?

 2. Mondry człofiek

  Dobrze ze zasnął na postoju a nie przy 100km/h.

  • „(…) zmęczenie tak go znużyło, iż prawdopodobnie przysnął za kierownicą doprowadzając do uszkodzenia opony.”

   Pierwszy raz zasnął w czasie jazdy niszcząc oponę. Dobrze, że nic im się nie stało, osobom postronnym i, że całe zdarzenie miało miejsce w nocy.

 3. Ja pierdziele co za kraj . Co za konfitura.

 4. I znowu jakiś nadgorliwiec strzelił z ucha???

  • I lepiej że strzelił z ucha, niżby ten kierowca faktycznie był na gazie i narobił sobie i komuś prawdziwej szkody i krzywdy. Dobrze że był trzeźwy i zachował się bardzo trzeźwie, bo nie próbował na silę kontynuować jazdy wiedząc że nie jest w stanie tego bezpiecznie robić.

   • kocham i rozumiem...oddać nie umiem wolności!

    a z komisariatu to ich odwieźli? a za czas zmarnowany to im konfident zwrócił kasę? w gaciach nic nie nosi skoro bał się podejść i sprawdzić! Za nieuzasadnioną interwencję mandat 100zł dostał? Sprawa cywilna o straty i konfident w sądzie się pojawi i będą znane jego dane i na drugi raz się zastanowi co robi!

   • a jaka krzywde mogl by wyrzadzic komukolwiek skoro spal ?! co za roznica czy by spal na trzezwo czy po pijaku?! co po pijaku i na spiaco nagle zaczal by rozjezdzac wszystkich na chodniku czy co ?! niektorych fantazja naprawde ponosi

 5. Ciekawe co by było, jakby sklep był czynny…

 6. Grunt to być dobrym konfidentem ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach