Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uszkodził zaparkowanego volkswagena, wkrótce stanie przed sądem

Kryminalni z Lublina zatrzymali sprawcę uszkodzenia zaparkowanego pojazdu. Wkrótce 29-latek stanie przed sądem, mężczyzna w przeszłości był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Kryminalni z VI Komisariatu Policji na podstawie własnych ustaleń w niedzielę zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenia zaparkowanego samochodu marki Volkswagen Passat przy ul. Przyjaźni w Lublinie.

Poszkodowany oszacował straty na blisko 1200 zł. Mundurowi zatrzymali do tej sprawy 29-latka bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna podejrzany jest o to, że w pojeździe uszkodził tylne drzwi oraz tylną prawą lampę.

W niedzielę 29-latek usłyszał zarzuty. Nie był to jego pierwszy konflikt z prawem, mężczyzna wcześniej był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu i posiadanie narkotyków. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do 5 lat.

(fot. pixabay.com)

8 komentarzy

 1. No i co z tego ze stanie przed sądem ? Jakich to sposobów zamierza uzyć sąd ,od goscia bez stalego miejsca zamieszkania ,czyli bezdomnego bez adresu pod kótry mozna dostarczyć np.”wezwanie do sądu „,żeby wyegzekwować ” naprawę szkód ” ?

 2. Ja mam Passata w Dieslu

 3. Prawnik po kursach prawniczych i studiach zaocznych

  Hoho ,zważywszy na brak stalego adresu zamieszkania przez sprawcę ,wróżę ” szybką i skuteczną ” egzekucję zasądzonej kary

 4. Kolejny miejski patol do kolekcji. Tak rzeczy tylko w Lublinie.

 5. Za poszukiwanie sprawcy uszkodzenia pojazdu biorą się kryminalni.
  Za uszkodzenie trawnika lub za zastawianie drogi pożarowej, ze sprawcą złapanym na gorącym uczynku, straż miejska nawet nie za bardzo przyjmuje zgłoszenia.
  Czy uniemożliwianie przejazdu służbom jest czynem mniejszej wagi niż uszkodzenie samochodu? 100 razy bardziej wolałbym stracić samochód niż zginąć lub zostać rannym w pożarze.

 6. gdyby uszkodzil beemke to mozna by bylo dziada skazac na 5 lat ale za porysowanie wieswagena mozna mu dac wyrok w zawiasach hehehehe

 7. A Franio jak zwykle nie na temat

Wiadomości z info112