690 680 960

Upatrzyli sobie mężczyznę wychodzącego z klubu. Wspólna podróż taksówką zakończyła się rozbojem

Lubelscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Lublina, którzy odpowiedzą za rozbój na obywatelu Bośni i Hercegowiny. Mężczyzna został pobity przez napastników oraz okradziony z pieniędzy.

Do rozboju doszło w ubiegłym tygodniu na jednej z ulic LSM. Policjanci otrzymali zgłoszenie od obywatela Bośni i Hercegowiny o pobiciu. Sprawcy ukradli mężczyźnie pieniądze, ich łupem padło 1200 złotych.

Mundurowi ustalili, że za rozbojem stoją dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 28 i 22 lat. Funkcjonariusze ustalili, że napastnicy upatrzyli sobie mężczyznę, który opuścił klub, a następnie wezwał taksówkę. Mężczyźni zapytali obywatela Bośni i Hercegowiny, czy mogą razem jechać taksówką, ten zgodził się.

Po drodze jeden z mieszkańców Lublina udawał pijanego, a gdy wszyscy razem wysiedli mężczyzna został zaatakowany. Sprawcy pobili go i okradli.

Dzisiaj obaj mężczyźni zostaną doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty rozboju. 28-latek odpowiadał będzie za to przestępstwo w warunkach recydywy. Policjanci wnioskują o tymczasowe aresztowanie. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia. W recydywie kara może być dodatkowo zaostrzona.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

  1. Tylko kraść a robić nie ma komu.

  2. To jest „fake”!!! Jak to możliwe by w tak katolickim kraju, chrześcijanie pobili i okradli człowieka. Łagodzące może być jedynie chęć przekazania zakupionych pieniędzy na jedyne i słuszne radio z Torunia

  3. Znam tych patoli. Koszmar. Oby ich zamknęli w pierdlu i żeby rodzina mogła choć trochę od nich odpocząć.

  4. Recydywista pewnie dostanie z 5 lat, a mlodszy bandzior pewnie ze 2-3 lata. Nic dziwnego ze nic sobie nie robia z tak niskich kar. W wiezieniu beda miec darmowe zarcie, silownie, a jak sa mlodzi i przystojni to jeszcze beda miec niezle rwanie. Nic dziwnego, ze starszy typ chcial wrocic do pierdla i recydywa mu nie straszna.

  5. Obaj dorośli. Obaj mający rozpoznanie czynu. Starszy – recydywa. Przemyślana i zaplanowana napaść na człowieka. To ja się pytam?, jakie więzienie?!!!!!! Albo kamieniołom, albo strzał w łeb. Nie ma alternatywy wczasów za pieniądze podatników. Nie ma zgody!!!!!!

Kursy walut

  • USD 4.2934zł -0.25%
  • GBP 5.3107zł -0.13%
  • EUR 4.6755zł -0.1%
  • CHF 4.6856zł -0.26%

Polub nas